ایمن یو پی اس
جستجو کردن

یو پی اس تجهیزات پزشکی

یو پی اس تجهیزات پزشکی
آنچه در این مقاله می خوانید

با توجه به گسترش تکنولوژی و همچنین صنعت تجهیزات پزشکی، استفاده از یو پی اس در تجهیزات پزشکی بسیار ضروری و مهم است. بیمارستان‌ها از جمله مراکزی هستند که برای تجهیزات پزشکی متعددی که دارند نیاز به برق خواهند داشت. بسیاری از دستگاه‌های پزشکی مورد استفاده در بیمارستان‌ها با برق کار می‌کنند؛ بنابراین باید از روشن ماندن دائمی آن‌ها اطمینان حاصل کرد. در این زمینه، ‌استفاده از یو پی اس تجهیزات پزشکی بسیار مهم و حیاتی خواهد بود. در این مقاله از ایمن یو پی اس به بررسی کاربردهای ups در بیمارستان‌ها و تجهیزات پزشکی می‌پردازیم.

یو پی اس دستگاهی است که مانند یک باتری عمل می‌کند. این دستگاه، انرژی برق را در خود ذخیره کرده و در مواقع ضروری مانند قطع برق، نیروی برق مورد نیاز دستگاه شما را تامین می‌کند. با توجه به حساسیت استفاده از دستگاه‌های برقی در بیمارستان‌ها و همچنین تعداد زیاد آن‌ها، استفاده از یو پی اس امری ضروری به نظر می‌رسد. برای مطالعه درباره باتری یو پی اس کلیک کنید.

کاربرد ups در بیمارستان

در بیمارستان‌ها و در بخش‌های مختلف دستگاه‌های متعددی وجود دارند که با برق کار می‌کنند. دستگاه سی تی اسکن، سونوگرافی، تجهیزات اتاق عمل و اتاق‌های احیا آی سی یو و سی سی یو و همچنین تجهیزات آزمایشگاهی تنها بخشی از دستگاه‌ها و ابزار مهمی هستند که در بیمارستان‌ها و مراکز پزشکی نیازمند یو پی اس تجهیزات پزشکی نیاز دارند و مورد استفاده قرار می‌گیرند.

با توجه به عملکرد و حساسیت این دستگاه‌ها و همچنین قیمت بسیار بالایی که دارند، باید به یک جریان برق مطمئن و بدون اختلال متصل باشند تا دچار آسیب نشوند؛‌ زیرا ممکن است عملکرد آن‌ها با کوچک‌ترین اختلالی در جریان برق مختل شده و آسیب‌های جبران ناپذیری به همراه داشته باشند. در این دستگاه‌ها باید برق ورودی بسیار باکیفیتی جریان داشته باشد و تغییرات فرکانسی آن در حد ناچیز باشد.

  محاسبه یو پی اس و باتری UPS

هدف استفاده و کاربرد اصلی استفاده از یو پی اس تجهیزات پزشکی این است که در مواقع اضطراری برق مورد نیاز دستگاه‌های پزشکی در بیمارستان‌ها را تامین کنند. همچنین عمل نویزگیری را نیز انجام می‌دهند و با حذف نوسانات برق، یک جریان متناوب با کیفیت را وارد دستگاه خواهند کرد. گاهی اوقات ممکن است که در ساعات پیک مصرف برق، برق کافی به دستگاه نرسد. با استفاده از یو پی اس تجهیزات پزشکی، این مشکل برطرف خواهد شد و همچنین در زمان‌هایی که ممکن است جریان برق زیادی وارد سیم شده باشد، از ورود آن به دستگاه جلوگیری می‌کند تا دچار آسیب نشود.

مقالات مرتبط:

مزایای استفاده از یو پی اس در بیمارستان

استفاده از یو پی اس در انواع دستگاه پزشکی

  • دستگاه ام آرآی
  • سی تی اسکن
  • سونوگرافی
  • رادیولوژی
  • آنژیوگرافی
  • آندوسکوپی
  • آزمایشگاه
  • دندانپزشکی

بهترین تکنولوژی یو پی اس برای تجهیزات پزشکی

یو پی اس IGBT یکی از بهترین انتخاب‌ها برای تجهیزات پزشکی است و از ایجاد نوسان جلوگیری می‌کند. اغلب بیمارستان‌ها از یو پی اس تریستوری برای تجهیزات و دستگاه‌های پزشکی استفاده می‌کنند که کار اشتباهی است.

یو پی اس تریستوری قیمت کمتری دارد، اما به همان اندازه نیز تکنولوژی آن پایین‌تر است. همچنین مشکلات بسیاری برای تجهیزات الکتریکی به وجود می‌آورد. در واقع در ورودی این UPS هارمونیک جریان بالایی وجود دارد که خود، منشاء بسیاری از مشکلات در بیمارستان است.

از معایب یو پی اس تریستوری می‌توان به اختلال در تجهیزات تصویر برداری، افت ولتاژ، کاهش عمر ترانس و مصرف برق بیشتر اشاره کرد. به همین خاطر به خریداران محترم پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید یو پی اس برای تجهیزات پزشکی، به این مسائل توجه نموده و انتخاب مناسبی داشته باشند.

مزایای استفاده از یو پی اس در بیمارستان

انواع یو پی اس‌ دستگاه‌هایی هستند که از وسایل برقی شما در مقابل نوسانات و اختلالات برقی محافظت می‌کنند. علاوه بر این، در مواقع ضروری نیز برق مورد نیاز دستگاه‌ها را تامین می‌کنند تا دستگاه‌ها و تجهیزات بدون توقف به کار خود ادامه دهند. در این مقاله از ایمن یو پی اس، به بررسی اهمیت و کاربرد یو پی اس‌ها در دستگاه‌های پزشکی پرداختیم. با توجه به این که تجهیزات و دستگاه‌های برقی بسیاری در بیمارستان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ بنابراین بهتر است که استفاده از یو پی اس تجهیزات پزشکی را جدی بگیرید. برای خرید انواع یو پی اس‌های مختلف از ایمن یو پی اس، می‌توانید با کارشناسان مجموعه ایمن یو پی اس ارتباط برقرار کنید تا بتوانید یو پی اس مورد مناسب برای استفاده خود را خریداری نمایید.

  بهترین یو پی اس برای دستگاه شمارنده گلبول‌های خون و سلول آزمایشگاهی
ایمن یو پی اس
ایمن یو پی اس

ایمن یو پی اس فروشگاه اینترنتی انواع دستگاه های یو پی اس و باتری یو پی اس

محصولات یو پی اس

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *