ایمن یو پی اس
جستجو کردن

قیمت و خرید باتری سیلد اسید

لیست کامل محصولات باتری یو پی اس سیلد اسید 12 ولت در مدل های مختلف با ولتاژ های متفاوت به همراه قیمت، مشخصات کامل و بررسی آنها در فروشگاه تخصصی ایمن یو پی اس (نماینده رسمی فروش انواع باتری های سیلد اسید) با بهترین کیفیت و قیمت. برای مشاهده تمامی باتری های سیلد اسید موجود در فروشگاه ما می توانید در این همین محصول مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین شما عزیزان می توانید قبل از خرید باتری یو پی اس مدنظر خود، با مشاوران ما به طور رایگان در ارتباط باشید و نسبت به خرید انواع باتری سیلد اسید مناسب دستگاه خود، اطمینان حاصل فرمایید.

باتری UPS صبا 12 ولت 100 آمپر

باتری 12 ولت 100 آمپر صبا

تومان3,860,000

باطری یوپی اس صنعت 12 ولت 100 آمپر ساعت SRP-12V100AH

باتری 12 ولت 100 آمپر صنعت (SRP-12V100AH)

تومان4,600,000

باتری یو پی اس 100 آمپر ساعت 12 ولت موریسل

باتری 12 ولت 100 آمپر موریسل

تومان4,950,000

باتری 12 ولت 100 آمپرهیتاکو Hitaco

باتری 12 ولت 100 آمپر هیتاکو Hitaco

تماس بگیرید

باتری یو پی اس 12 ولت 100 آمپر ساعت ولتامکس Voltamax

باتری 12 ولت 100 آمپر ولتامکس Voltamax

تماس بگیرید

باتری یو پی اس 12 ولت 100 آمپرساعت یوفو UFO

باتری 12 ولت 100 آمپر یوفو UFO

تماس بگیرید

باتری یو پی اس 12 ولت 12 آمپر ساعت راکت ROCKET

باتری 12 ولت 12 آمپر راکت ROCKET

تماس بگیرید

باتری یو پی اس صنعت 12 ولت 12 آمپرساعت SRP12V18AH

باتری 12 ولت 12 آمپر صنعت SRP12V12AH

تماس بگیرید

باتری یو پی اس 12 ولت 12 آمپر ساعت یورونت Euronet

باتری 12 ولت 12 آمپر یورونت Euronet

تماس بگیرید

باتری یو پی اس لانگ 12 ولت 12 آمپر Long

باتری 12 ولت 12 لانگ Long

تماس بگیرید

باتری سیلد اسید 12 ولت 120 آمپر powersonic

باتری 12 ولت 120 آمپر powersonic

تماس بگیرید

باتری 12 ولت 120 آمپرهیتاکو Hitaco

باتری 12 ولت 120 آمپر هیتاکو Hitaco

تماس بگیرید

باتری 12 ولت 150 آمپرهیتاکو Hitaco

باتری 12 ولت 150 آمپر هیتاکو Hitaco

تماس بگیرید

باتری سی اس بی 12 ولت 17 آمپر CSB

باتری 12 ولت 17 آمپر CSB

تماس بگیرید

باتری یو پی اس 12 ولت 18 آمپر ساعت APC

باتری 12 ولت 18 آمپر ای پی سی APC

تماس بگیرید

باتری یو پی اس صنعت 12 ولت 18 آمپر ساعت SRP12V18AH

باتری 12 ولت 18 آمپر صنعت SRP12V18AH

تماس بگیرید

باتری سیلد اسید

باتری های سیلد اسید (یا سربی اسیدی) بهترین انتخاب برای استفاده در انواع یو پی اس است. شما می توانید از این باتری های پر قدرت، در پروژه های بزرگ با توان مصرفی بالا تا یو پی اس های خانگی با توان پایین، با اطمینان خاطر استفاده کنید. باتری های سربی اسیدی دارای سیستم VRLA (valve regulated lead–acid) میباشد. باتری سیلد اسید تنظیم‌شده با شیر (VRLA) که معمولاً به عنوان باتری سرب اسیدی مهر و موم شده (SLA) شناخته می‌شود. کارایی این سوپاپ جهت خروج گاز های تشکیل شده از فعل و انفعالات شیمیایی داخل باطری و جلوگیری از خروج مایع اسید میباشد. همچنین این سیستم باعث میشود این باطری نیازی به تعمیر و نگهداری از نظر حفظ سطح مایع داخلی، نداشته باشد.

باتری سیلد اسید
آشنایی با باتری سیلد اسید
طول عمر باتری سیلد اسید
قیمت انواع باتری های سیلد اسید

قیمت باتری سیلد اسید

قیمت انواع باتری های سیلد اسید بر اساس نوع باتری، ظرفیت آن، نوع کاربری، مشخصات فنی  ابعاد آن متغییر است و نمی توان برای قیمت مشخصی را تعیین نمود با این وجود می توان گفت باتری های سیلد اسید ژل دارای قیمت بالاتری نسبت به سایر باتری های سیلد اسید معمولی است. 

با این وجود شما عزیزان می توانید با تیم تخصصی مشاوران و کارشناسان ایمن یو پی اس تماس حاصل فرمایید و به صورت رایگان در خصوص قیمت و خرید انواع باتری های سیلد اسید از قبیل باتری سلید اسید 12 ولت، قیمت باتری یو پی اس 100 آمپر و … که جزو محبوبترین باتری های یو پی اس یلید اسیدی است اطلاع حاصل فرمایید.

طرز کار باتری های سیلد اسید | Sealed Acid

باتری های سیلد اسید سربی، بدین گونه است که با قرار گیری دو فلز غیر هم نام الکترود در مایع اسیدی به نام الکترولیت می توان جریان الکتریکی برقرار کرد. به بیان کامل تر در این باتری ها یون های مثبت الکترود با قدرت بارهای منفی را به خود جذب می کنند و این یون ها با اکسید سرب که یک نوع الکترون مثبت است واکنش نشان می دهد و در نتیجه جریان الکتریکی بین دو قطب مثبت و منفی باتری ایجاد می شود.

انواع باتری های سیلد اسید

باتری لید اسید دارای دو نوع AGM و سلول ژلی است که هر کدام از این دو نوع با دیگری تفاوت دارد.

باتری ژله ای سلید اسید

در ساختار سلید اسید ژل به الکترولیت های مایع موجود در ساختار باتری، پودر سیلیکا اضافه می کنند که این باعث می شود الکترولیت ها از حالت مایع تبدیل به ژل شوند.

این باتری ها از ترکیب اسید سولفوریک و سلیس فوم بدست آمده که الکترولیت آن به حالت ژل تشکیل می شود. این حالت ژله ای این نوع باتری های سیلد اسید موجب آن می شود تا اسید ها از باتری سرازیر نشوند و حمل باتری آسان تر باشد.

باتری سیلد اسید AGM

باتری های AGM یا Absorbent Glass Mat Battery، نوع جدیدی از باتری های سیلد اسید است که برای ساخت آن از جدا کننده هایی تحت عنوان پشم شیشه استفاده می شود. شیوه ساخت این نوع باتری ها بدین گونه است که اسید سولفوریک توسط پشم شیشه جذب شده و موجب پدید آمدن قدرت بیشتر، برای این نوع باتری ها به جهت پشتیبانی از تقاضای الکتریکی وسایل نقلیه یا موارد دیگر می شود.

طول عمر باتری سیلد اسید

طول عمر باطری سربی اسیدی بین 3 تا 10 سال بسته به ظرفیت و کیفت ساخت آن متغیر است. از طرفی نحوه شارژ و دشارژ و دمای محیط نیز بر طول عمر مفید آن بسیار تاثیر گذار است. با توجه به ساخت باتری سیلد اسید میتوان آن را در هر جهتی نصب کرد که این امر باعث میشود بتوان از آن در تجهیزات متحرک و یا محفظه هایی که محدودیت فضا دارند، استفاده کرد. ظرفیت ها از 4.5 آمپر ساعت الی 150 آمپر ساعت با ولتاژ 12 ولت رایج هستند. (جهت دستگاههای (UPS علاوه بر UPS که در این فروشگاه به صورت تخصصی فعالیت میکنیم، از باتری های سیلد اسید برای اسباب بازی ها، ماشینهای صنعتی، بک آپ تجهیزاتی که مدار برق اضطراری برروی خود آنها تعبیه شده است نظیر دزدگیر، سیستم اعلام حریق، آسانسور وغیره… استفاده میشود. مقاوم بودن در برابر جریاهای بالا هنگام شارژ و دشارژ، عدم نیاز به تعمیر و نگهداری، قیمت پایین نسبت به سایر باطری ها، خود دشارژی بسیار کم از مزایا و حساس بودن به شارژ بیش از حد (Overcharging) و وزن زیاد از معایب این نوع باتری میباشد.

کاربرد های سیلد اسید

موارد استفاده از سیلد های اسید باتری در پنل خورشیدی، به علت استفاده مداوم هر روز از آنها در درجه اول باید دارای طول عمر بالایی باشند. به طور کلی طول عمر یک باتری بر حسب تعداد سیکل شارژ و دشارژ و میزان سطح دشارژ باتری گفته می‌شود. سایر موارد کاربرد باتریهای سیلد اسید: موارد کاربرد باتری های سیلد اسید: یوپی اس آسانسور تجهیزات الکتریکی,مخابراتی,پزشکی روشنایی اضطراری سیستم های حفاظتی سیستم های کنترل تجهیزات پرتابل

ویژگی های باتری سیلد اسید یو پی اس

با توجه به ساختار مهندسی این نوع باتری ها، آن‌ها توانایی استفاده در حوزه های گوناگون، بدون احتیاج به تعمیرات را دارند. البته تنها نیازی که به تعمیرات دارند، تمیز کردن آنها می‌باشد و موارد دیگری را شامل نمی‌شود. در باتری‌ها یکی از فاکتورهایی که باعث خرابی آن‌ها می‌شود، دمای بالای بیش از اندازه در محیط و وجود گرد و غبارهای زیاد می‌باشد.به دلیل ساختار فیزیکی و شیمیایی امکان ریزش اسید و متصاعد شدن گاز به خارج وجود ندارد و اسید در آنها کاملا مهار شده است. Maintenance free بودن عدم نیاز به سرویس و نگهداری. قابلیت استفاده در حالت دشارژهای عمیق

سوالات متداول باتری سیلد اسید

باتری سیلد اسید چیست؟

باتری های سیلد اسید (یا سربی اسیدی) دارای سابقه بسیار عالی برای استفاده در دستگاههای UPS هستند. در پروژه های بزرگ با توانهای بالا جایی که وزن باتری ها مورد توجه نباشد، تا یک یو پی اس خانگی با توان پایین، مقرون به صرفه ترین انتخاب این نوع باتری میباشد. باتری های سربی اسیدی دارای سیستم VRLA valve regulated lead– acid میباشد. باتری سیلد اسید تظیم‌شده با شیر (VRLA) که معمولاً به عنوان باتری سرب اسیدی مهر و موم شده (SLA) شناخته می‌شود. کارایی این سوپاپ جهت خروج گاز های تشکیل شده از فعل و انفعالات شیمیایی داخل باطری و جلوگیری از خروج مایع اسید میباشد. همچنین این سیستم باعث میشود این باطری نیازی به تعمیر و نگهداری از نظر حفظ سطح مایع داخلی، نداشته باشد.

ضرورت استفاده از باتری های سیلد اسید چیست؟

امروزه استفاده از سیستم ها و منابع تغذیه برق اضطراری بی وقفه یا یو پی اس در تمامی اماکن امری بسیار مهم و حائز اهمیت به شمار میرود، لذا جهت افزایش طول عمر دستگاه های یو پی اس و زمان برق دهی مناسب، استفاده از باتری مناسب با طول عمر بالا و کیفیت مناسب بسیار مهم است.

باتری سیلد اسید کجاها کاربرد دارد؟

باطری های سیلد اسید در انواع کاربردهای برقی مورد استفاده قرار می گیرد. مخصوصا در محل هایی که با قطعی برق بالا مواجه هستند و احتیاج به برق DC می باشد.

باتری یو پی اس VRLAچند نوع دارد؟

باتری های VRLA یا سیلد اسیدی، دارای دو نوع AGM و GEL هستند. در باتری GEL به الکترولیت آنها پودر سیلیکا اضافه می شود که فرم ژل را به آن می دهد. باتری AGM نیز مخفف Absorbed glass mat می باشند که در میان پلیت‌های باتری، از فایبرگلاس استفاده می‌شود. هر دو نوع GEL و AGM مزیت خود را نسبت به یکدیگر دارند. باتری های سیلد اسید از دو پلیت سربی تشکلیل می شوند که نقش الکترودها و سولفوریک اسید را بازی می کنند و الکترولیت را تشکیل می‌دهند. سلول های VRLA فرمول شیمیایی یکسانی از اسید-سرب دارند.

چگونه تشخیص دهیم باتری سیلد اسید خراب است؟

یک روش ساده:سعی کنید آن را شارژ کنید، سپس آن را از شارژ خارج کنید و بعد از مدتی ببینید که آیا این شارژ را نگه داشته است یا خیر. شما این کار را با اندازه گیری ولتاژ باتری انجام می‌دهید. اگر ولتاژ در مدت زمانی کوتاه مانند ساعت یا روز بطور چشمگیری کاهش یابد، احتمالاً باتری خراب است.

شرایط نگهداری و استفاده باتری های VRLA چیست؟

نگهداری و استفاده از باتری در دمای حدود 20 درجه ( تهویه جهت محفظه باتری و یا اتاق در نظر گرفته شود.) بهترین دما جهت استفاده و کارکرد باتری ، دمای حدود 20 درجه سانتیگراد است. به ازای افزایش دما از 25 به 35 درجه سانتیگراد، حدود 50% از طول عمر باتری کاسته می شود بنابراین توصیه می شود علاوه بر مراقبت دمای محیط و رعایت تهویه مناسب از قرار دادن باتری‌ها درکنار تجهیزات گرما زا ، تابش مستقیم نور خورشید و مکان‌های بسته نظیر کمد خودداری شود. (حداقل فاصله باتری‌ها از موانع جانبی مانند دیوار، دستگاه یو پی اس و… 10 سانتی متر در نظر گرفته شود.)

اطلاعات خرید باتری سیلد اسید
💎 مزایا باطری سیلد اسید جلوگیری از نوسانات برق، حفاظت از سلامت وسایل خانگی، صرفه جویی از اتلاف برق
📌 انواع باتری سیلد اسید باتری سلید اسید ژله ای، باتری AGM
💰 قیمت محصول  با توجه به نوع کاربری، ظرفیت باتری، نوع باتری و … تعیین می شود.
👤 نماینده فعال فروش ایمن یو پی اس
⭐کاربرد یوپی اس آسانسور، تجهیزات الکتریکی، مخابراتی، پزشکی، روشنایی اضطراری سیستم های حفاظتی نظیر دزدگیر و دوربین مداربسته
✔ شرایط نگهداری بهترین دما حدود 20 درجه سانتی گراد