ایمن یو پی اس
جستجو کردن

بهترین یو پی اس برای هواپیما

بهترین یو پی اس برای هواپیما
آنچه در این مقاله می خوانید

بهترین یو پی اس برای هواپیما در صورت قطعی برق، برق مورد نیاز را تامین کرده و از ورود نویز و تداخل به تجهیزات الکتریکی جلوگیری می‌کند. برق، لازمه حرکت تمام لوازم برقی است و صنایع مختلف مانند فرودگاه‌ها برای انجام وظیفه خود به برق بدون وقفه نیاز دارند.

به همین خاطر بایستی هواپیماها و فرودگاه‌ها از سیستمی استفاده کنند که برق مورد نیاز آن‌ها را تامین کند. یو پی اس بهترین سیستم برای تامین برق اضطراری هواپیما و فرودگاه است که مزایای بسیاری دارد.

فرودگاه‌ها دارای قسمت‌های مختلف اعم از برج مراقبت هستند و قطعی برق مشکلات جدی برای این قسمت‌ها به وجود می‌آورد. از همین رو استفاده از ups در فرودگاه‌ها بسیار ضروری و مهم است. اگر می‌خواهید با بهترین یو پی اس برای هواپیما و فرودگاه آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه ما باشید.

نحوه انتخاب بهترین یو پی اس برای هواپیما نوع هواپیما، میزان برق مورد نیاز، شرایط محیطی
ویژگی بهترین ups ولتاژ خروجی ثابت، نویز و نوسان گیر، قابلیت تحمل بارهای سنگین، افزایش ایمنی پرواز

استفاده از UPS برای بخش‌های مختلف فرودگاه

استفاده از UPS برای بخش‌های مختلف فرودگاه
استفاده از UPS برای بخش‌های مختلف فرودگاه از آسیب رسیدن به تجهیزات الکتریکی جلوگیری می‌کند.

فرودگاه مکانی برای فرود آمدن و برخاستن هواپیما است. تمامی فرودگاه‌ها دارای بخش‌ها و خدماتی مهمی مانند برج مراقبت، سرویس کنترل فرودگاهی، سرویس اطلاعات پرواز و سرویس هشدار هستند. علاوه بر این امکانات، فرودگاه‌ها نیازمند خدمات سلامتی، کافه و رستوران و سرویس‌های بهداشتی می‌باشند.

حال تصور کنید که برق در تمامی مناطق فرودگاه قطع شود. چه مشکلی به وجود می‌آید؟ بدون شک نبود برق در اتاق‌های کنترل، اتاق‌های انتظار و سایر بخش‌ها باعث خسارات جبران ناپذیری می‌شود. به همین دلیل می‌توان به میزان اهمیت یو پی اس برای هواپیما و فرودگاه پی برد.

پو پی اس‌ها دارای انواع مختلفی هستند و ظرفیت‌ و توان گوناگونی دارند. باتری یو پی اس و توان آن، بر اساس نیاز و کاربرد بخش‌های مختلف تعیین می‌شود. هر یک از بخش‌های فرودگاه با توجه به میزان برق مورد نیاز، بایستی دارای یو پی اس مناسب باشند.

  علائم خرابی باتری يو پی اس

مزایای استفاده از یو پی اس در هواپیما

مزایای استفاده از یو پی اس در هواپیما
استفاده از یو پی اس در هواپیما باعث تضمین ایمنی پرواز می‌شود.

استفاده از یو پی اس در هواپیما و فرودگاه از تاخیر پرواز و خسارات مالی و جانی جلوگیری می‌کند. زیرا تمامی قسمت‌های فرودگاه و هواپیما با برق کار می‌کنند و قطعی برق مشکل بزرگی است.

در حالت کلی هواپیماها دارای تجهیزات حساسی هستند که برای عملکرد مناسب نیاز به برق دارند. این تجهیزات شامل موتور، سیستم ارتباطی، سیستم ناوبری و… می‌شود. قطع برق در پرواز اختلال ایجاد می‌کند و حتی باعث بروز حادثه نیز خواهد شد.

Ups به عنوان یک منبع تغذیه بدون وقفه، از تجهیزات الکتریکی حساس مراقبت می‌کند. در صورت قطع شدن برق نیز توسط باتری که دارد، برق مورد نیاز را تامین خواهد کرد. این امر باعث می‌شود که تجهیزات تا زمان وصل شدن مجدد برق، به کار خود ادامه داده و آسیب نبینند.

ویژگی‌های بهترین یو پی اس برای هواپیما

بهترین یو پی اس برای هواپیما بایستی ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

  • قابلیت تحمل بارهای سنگین: در هواپیما تجهیزاتی وجود دارد که به برق زیادی نیاز دارند. بهترین یو پی اس برای هواپیما بایستی برق مورد نیاز را تامین کرده و آسیب نبیند.
  • قابلیت کارکردن در دماهای بالا: هواپیما در شرایط آب و هوایی و جوی مختلف پرواز می‌کند و بهترین UPS باید بتواند در دماهای بالا نیز کار کند.
  • قابلیت کارکرد در شرایط نامساعد: هواپیماها در شرایط نامساعد مانند طوفان یا رعد و برق نیز پرواز می‌کنند و یو پی اس هواپیما باید در این شرایط نیز وظیفه خود را انجام دهد.
  • افزایش ایمنی پرواز: بهترین یو پی اس با تامین برق اضطراری، ایمنی پرواز را تضمین می‌کند و از ایجاد اختلال در پرواز جلوگیری خواهد کرد.
  • کاهش هزینه‌های تعمیر: قطعی برق باعث ایجاد خسارت می‌شود و وجود یو پی اس از بروز خسارت جلوگیری کرده و هزینه تعمیرات را کاهش می‌دهد.

جمع بندی بهترین ups برای هواپیما

بهترین یو پی اس برای هواپیما دارای راه اندازی سریع است و قابلیت کنترل ولتاژ خروجی را دارد. همچنین در شرایط نامساعد نیز کار می‌کند و قدرت تحمل بالایی دارد. فرودگاه‌ها و هواپیماها، دارای تجهیزات الکتریکی حساسی هستند که به برق مداوم نیاز دارند.

  فرار از تاریکی با یو پی اس برای تجهیزات و سیستم های روشنایی

یه همین خاطر این مکان‌ها بایستی از یو پی اس برای تامین برق اضطراری استفاده کنند. یو پی اس نه تنها برق مورد نیاز هواپیما و فرودگاه را تامین می‌کند، بلکه از ایجاد نویز و نوسان در تجهیزات الکتریکی جلوگیری خواهد کرد. بنابراین اگر می‌خواهید بهترین ups را برای هواپیما خریداری نمایید، به سراغ فروشگاه‌های معتبر بروید.

فروشگاه اینترنتی ایمن یو پی اس ارائه دهنده انواع یو پی اس با ظرفیت و توان متنوع است. همچین قابلیت نصب، راه اندازی و تعمیر یو پی اس نیز دارد. برای استعلام قیمت و مشاوره قبل از خرید می‌توانید با شماره تلفن 88929364-021 تماس بگیرید.

سوالات متداول

کدام یو پی اس برای هواپیما مناسب است؟

بهترین یو پی اس برای هواپیما بایستی توان بالایی داشته باشد و در شرایط نامساعد نیز عملکرد خود را حفظ کند.

هنگام خرید یو پی اس برای هواپیما چه عواملی را باید در نظر گرفت؟

برای خرید یو پی اس بایستی نوع هواپیما، میزان برق مورد نیاز و شرایط محیطی را در نظر گرفت.

ایمن یو پی اس
ایمن یو پی اس

ایمن یو پی اس فروشگاه اینترنتی انواع دستگاه های یو پی اس و باتری یو پی اس

محصولات یو پی اس

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *