ایمن یو پی اس
جستجو کردن

یو پی اس آنلاین

لیست کامل دستگاه های یو پی اس آنلاین به همراه قیمت، مشخصات کامل و مشاوره قبل از خرید فروشگاه اینترنتی ایمن یو پی اس

یو پی اس 1 کاوا (آنلاین-اکسترنال باتری) برند تکام

یو پی اس 1 کاوا (آنلاین-اکسترنال باتری) برند تکام

تومان7,100,000

یو پی اس 10 کاوا آنلاین (3:3) Tittan Plus

یو پی اس 10 کاوا آنلاین (3:3) Tittan Plus

تماس بگیرید

یو پی اس آنلاین 120 کاوا سه فاز Durable Plus

یو پی اس 120 کاوا Online (3:3) Durable Plus

تماس بگیرید

یو پی اس ۱۲۰ کاوا آنلاین پاورترونیکس تاور مدل AU120 AURIGA HP

یو پی اس ۱۲۰ کاوا آنلاین پاورترونیکس تاور مدل AU120 AURIGA HP

تماس بگیرید

یو پی اس ۳ کاوا آنلاین تکام تاور مدل TU7005

یو پی اس ۳ کاوا آنلاین تکام تاور مدل TU7005

تومان4,600,000

یو پی اس 30 کاوا آنلاین پاورترونیکس ایتالیا مدل ALCOR AL30

یو پی اس 30 کاوا آنلاین پاورترونیکس ایتالیا مدل ALCOR AL30

تومان168,000,000

یو پی اس 30 کاوا آنلاین سه فاز Tittan Plus

یو پی اس 30 کاوا آنلاین سه فاز Tittan Plus

تومان88,000,000

یو پی اس 60 کاوا Powertronix ایتالیا AU060

یو پی اس 60 کاوا Powertronix ایتالیا AU060

تماس بگیرید

UPS آنلاین 6 کاوا تکام مدل TU7005906ll تکفاز

یو پی اس آنلاین 6 کاوا تکام مدل TU7005906ll تکفاز

تماس بگیرید

یو پی اس رکمونت 1 کاوا تکام

یو پی اس رکمونت 1 کاوا آنلاین تکام سری 900IIR مدل TU7005

تومان9,230,000

UPS رکمونت 10 کاوا Online تکام سری 9010IIR مدل TU7005

یو پی اس رکمونت 10 کاوا Online تکام سری 9010IIR مدل TU7005

تومان48,000,000

UPS رکمونت 2 کاوا آنلاین تکام سری 9002IIR مدل TU7005

یو پی اس رکمونت 2 کاوا آنلاین تکام سری 9002IIR مدل TU7005

تومان14,250,000

UPS رکمونت 3 کاوا آنلاین تکام سری 903IIR مدل TU7005

یو پی اس رکمونت 3 کاوا آنلاین تکام سری 903IIR مدل TU7005

تومان16,100,000

UPS رکمونت 6 کاوا Online تکام مدل 906IIR سری TU7005

یو پی اس رکمونت 6 کاوا Online تکام مدل 906IIR سری TU7005

تومان33,200,000

یو پی اس آنلاین (Online UPS)

یو پی اس آنلاین (Online UPS) کامل ترین نوع یک دستگاه یو پی اس میباشد. با توجه به حساسیت برخی مصرف کننده ها مثل سرور های حرفه ای، تجهیزات ابزار دقیق، تجهیزات آزمایشگاهی و بیمارستانی، استفاده از ups آنلاین (Online UPS) بهترین گزینه جهت پشتیبانی از آنها میباشد.

یو پی اس آنلاین (Online UPS)
مدار یو پی اس آنلاین

مدار یو پی اس آنلاین

این مدار بصورت دائم وصل بوده و در صورت قطع یا نوسان برق ورودی تنها با عمل کردن سوئیچ AC، برق ورودی دستگاه قطع شده و خروجی UPS آنلاین از بانک باتری UPS تامین میشود. نکته اساسی این سیستم در مقابل یو پی اس های آفلاین و لاین-اینتر اکتیو تایم تاخیر یا همین زمان سوئیچ از برق شهر یا ورودی، به بانک باتری یو پی اس میباشد که در یو پی اس آنلاین (Online UPS) این زمان صفر بوده اما در دیگر مدلهای مذکور این زمان بین 2 تا 10 میلی ثانیه میباشد. همانطور که در ابتدای توضیحات اشاره شد، دستگاههای که از حساسیت بالایی برخورداند، در برابر کوچک ترین نوسان یا قطعی برق حتی در کسری از ثانیه با مشکل عملکرد رو به رو میشوند که با تکنولوژی یو پی اس آنلاین دیگر نگران نخواهید بود.

مزایا یو پی اس آنلاین (UPS)

تایم تاخیر (زمان سوئیچ از برق شهر به باتری و بالعکس) در این دستگاه صفر میباشد و در خروجی آن سیستم تثبیت ولتاژ ( اسبیلایزر ) وجود دارد که ای مدل از یو پی اس را به کاملترین دستگاه یو پی اس تبدیل میکند. همچنین ولتاژ خروجی بصورت سیسونی کامل میباشد. البته که از این نوع دستگاه برای هر مصرف کننده ای با هر حساسیتی میتوان استفاده کرد. سیستم‌های UPS آنلاین از روش بسیار دقیقی برای تنظیم ولتاژ بهره میبرند. سیستم (تبدیل دوگانه) “double-conversion”، که باعث ایزوله یا جدا شدن کامل جریان AC ورودی ازAC خروجی میشود.

مزایا یو پی اس آنلاین (UPS)
دستگاه یو پی اس آنلاین

یو پی اس آنلاین چگونه کار می کند؟

این امر سبب میشود تجهیزات ما در برابر خاموشی، اضافه ولتاژ، اعوجاج هارمونیک، تکانه‌های الکتریکی و تغییرات فرکانس بطور کامل حفاظت شود. به زبان ساده این سیستم به صورتی کار میکند که جریان AC ورودی به UPS ، مستقیما به جریان DC تبدیل شده و بانک باتری پشتیبان را شارژ میکند و از سوی دیگر مستقیما به Inverter دستگاه، جهت تبدیل مجدد جریان DC به AC متصل میشود. هنگامی که برق شهری قطع می شود، یکسو کننده از مدار خارج شده و برق دستگاه بدون قطعی، توسط منبع تغذیه آنلاین تامین میشود. طراحی یو پی اس Online با سایر یو پی اس ها متفاوت است و از آنجایی که UPS آنلاین، جریان دهی بالا با اینورتر برای کار پیوسته دارد، قیمت بیشتری نیز خواهد داشت.

چه مواقعی باید از یو پی اس آنلاین استفاده کرد؟

با توجه به مزایا و قابلیت هایی که یو پی اس آنلاین دارد، در تاسیسات و مراکز درمانی و صنعتی می توان از آن استفاده کرد. هنگامی که ولتاژ دائما در حال افزایش و کاهش است، استفاده از UPS آنلاین ضرورت دارد، زیرا تغییرات ولتاژ و فرکانس به تجهیزات حساس صدمه می زند. در مواقعی که سیستم دارای نویز است نیز باید از یو پی اس Online استفاده نمود، تا تجهیزات حساس آسیب نبینند؛ چرا که میدان های مغناطیسی باعث ایجاد نویز می شوند و در صورت نبود یو پی اس، فاجعه به بار می آید. زمانی که در تامین برق تجهیزات، تاخیر ایجاد می شود نیز وجود یو پی اس کمک می کند تا برق بدون هیچ گونه وقفه ای انتقال یابد و از خرابی دستگاه ها جلوگیری شود. مخصوصا دستگاه ها و تجهیزاتی که حساسیت بالایی دارند، نیازمند UPS آنلاین هستند.

سوالات متداول یو پی اس آنلاین

یو پی اس آنلاین (UPS-Online) چیست؟

یو پی اس آنلاین دارای برتری ویژه ای نسبت با سایر مدلها میباشد که این دستگاه را به کامل ترین نوع یو پی اس تبدیل میکند. بهره بردن از سیستم تبدیل دوگانه ((Double-conversion باعث از بین رفتن تایم سوئیچ یا زمان تاخیر جابجایی مدار از برق شهر به بانک باتری و برعکس ، میشود.

نحوه کار سیستم یو پی اس آنلاین چطور است؟

سیستم تبدیل دوگانه به صورتی عمل میکند که ولتاژ AC ورودی یو پی اس به DC تبدیل شده و مجدد به AC تبدیل و آنرا در خروجی دستگاه میتوانیم داشته باشیم. این عمل باعث ایزوله شدن ورودی از خروجی و از بین رفتن زمان تاخیر در هنگام سوئیچ میشود.

کاربرد یو پی اس آنلاین چیست؟

در صفحه اصلی سایت به کاربرد دستگاه یو پی اس پاسخ داده ایم اما اینکه یو پی اس آنلاین چه کاربردی دارد در اینجا به آن میپردازیم. دستگاه های آنلاین به دلیل سطح حفاظت بالا و سیستم کنترل هوشمند تر نسبت به سایر مدلها و از همه مهمتر صفر بودن زمان سوئیچ ، مناسب مصرفکننده های حساس که حتی کوچکترین نوسان و قطعی برق حتی یک ثانیه باعث اختلال در کار آنها میشود مناسب است.

قیمت یو پی اس آنلاین چقدر است؟

یو پی اس های آنلاین بدلیل امکانات بیشتر نسبت به سایر مدلها قیمت بیشتری دارد. بدلیل نوسانات دلار متاسفانه قیمت از درج قیمت دقیق به شما عزیزان معذوریم. به طور تقریبی یک دستگاه یو پی اس آنلاین با توان 1 کاوا قیمتی بین 6 تا 15 میلیون تومان دارد.

یو پی اس آنلاین برای مصارف عادی چند ساعت کار میکند؟

مدت زمان برق دهی یو پی اس آنلاین رابطه مستقیم با میزان بار روی دستگاه و ظرفیت باتری های آن دارد. و از چند دقیقه تا چندین ساعت متغیر است که بستگی به کاربری مصرف کننده دارد. برای محاسبه زمان بک آپ مورد نیاز خود و همچنین توان یو پی اس میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.