ایمن یو پی اس
جستجو کردن

نمایندگی یو پی اس (ups)

آنچه در این مقاله می خوانید

لیست جامع نمایندگی یو پی اس در مجله ایمن یو پی اس ارائه شده است. در مقاله معرفی نمایندگی های دستگاه یو پی اس خارجی و ایرانی به طور مفصل در مورد هر کدام از بهترین نمایندگی ها صحبت شده است. برخی از نمایندگی های خرید و فروش دستگاه های یو پی اس در خارج ایران و داخل ایران (تهران، مشهد، اصفهان، یزد، تبریز و …) تولید کننده یو پی اس (UPS) نیز هستند. بهترین دستگاه های یو پی اس (منبع برق اضطراری) موجود در این نمایندگی ها، خرید های مهمی برای هر کسب و کار، یا کاربر خانگی است که به دستگاه های الکترونیکی مانند رایانه های شخصی و سرورهایی نیاز دارد که در 24 ساعت شبانه روز دارای اتصال برق ثابت هستند. اگر قطعی برق حتی برای مدت کوتاهی وجود داشته باشد، می‌تواند فاجعه‌ بار باشد زیرا سرورها ممکن است غیرقابل دسترس شوند و حتی در صورت خاموش شدن ناگهانی رایانه، داده‌ها خراب شوند. در این هنگام ما نیاز به بهترین یو پی اس ها داریم، که بدون مشکل به برق باتری وصل شوند و دستگاه های شما تا زمانی که برق اصلی بازگردانده شود روشن نگه دارد تا بتوانید با آن­ها کار کنید، یا می توانید بدون هیچگونه خرابی در داده های شما، با خیال راحت دستگاه را خاموش کنید.

نمایندگی های خارجی یو پی اس

در تولید یو پی اس ها شرکت ها و نمایندگی های خارجی یو پی اس بسیاری فعالیت دارند و بهترین مارک و برند این دستگاه ها را به بازار عرضه می کنند.

 1. شرکت یو پی اس Santak (سانتک)
 2. شرکت یو پی اس Power Tronix (پاورترونیکس)
 3. شرکت یو پی اس PowerWare (پاورور)
 4. شرکت یو پی اس Piller
 5.  (پیلر)شرکت بهین صنعت

در ادامه هر کدام از نمایندگی های یو پی اس خارجی را به صورت کامل شرح می دهیم.

1- شرکت یو پی اس Santak (سانتک)

معرفی شرکت تولید کننده یو پی اس سانتک
تخصص شرکت سانتک در زمینه یو پی اس آنلاین و آفلاین و مبدل های خورشیدی می باشد.

یکی از شرکت هایی که در زمینه تولید یو پی اس منبع تغذیه برق، تبدیل DC به AC شرکت الکترونیکی یو پی اس سانتک می باشد این شرکت در سال 1998 فعالیت خود را شروع کرده است. این شرکت در زمینه های یو پی اس آفلاین و یو پی اس آنلاین، تبدیل کننده امواج خالص سینوسی و اصلاح شده و مبدل خورشیدی، تنطیم کننده های خودکار ولتاژ ( AVR ) و شارژر های سه مرحله ای طراحی شده تخصص دارد.

2- شرکت یو پی اس Power Tronix (پاورترونیکس)

شرکت تولید کننده یو پی اس پاورترونیکس

 

پاورترونیکس یکی از بهترین شرکت های در حوزه تولید منابع بی وقفه یا یو پی اس ها می باشد این شرکت 25 سال در این حوزه فعالیت داشته است در و بازار های بین المللی به موقعیت­های مهم و بزرگی دست پیدا کرده است و همزمان به یک مرجع بین المللی در زمینه فرآیند تعریف ساختار پایدار و انتشار استاندارد های کیفی و تکنولوژی تبدیل شده است.

  بهترین یو پی اس مناسب دستگاه آنالایزر گاز خون

3- شرکت یو پی اس PowerWare (پاورور)

شرکت ایتون یک شرکتی است که در سال با درآمد حدودا 6/22 میلیارد دلار می باشد. ایده ای که ایتون ارائه می دهد این است که خریداران می توانند انرژی الکتریکی، هیدرولیکی و مکانیکی پایدار و امنیت بیشتر مدیریت کنند. کارمندان ایتون حدود 102000 نفر می باشد.

شرکت یو پی اس PowerWare  ( پاورور )

 

راه حل های شرکت یو پی اس پاورور شامل وسیعترین محدوده کیفیت محصولات و خدمات است:

 • سیستمهای انرژی بی‌وقفه (یو پی اس)
 • سیستم انرژی DC
 • نرم افزار مدیریت
 • خدمات کامل

4- شرکت یو پی اس Piller (پیلر)

شرکت تولید کننده یو پی اس پیلر (آلمان)
شرکت پیلر دارای یو پی اس های با توان 4 الی 400 کیلو ولت آمپر می باشد.

شرکت پیلر به تولید ژنراتورهای چرخان ظرفیت بالا یو پی اس­ها هیبریدی، یو پی اس دیزل، یو پی اس  های ایستا، سوئیچ­ها انتقال ایستا، واحد تامین برق زمینی مشغول هستند.  همچنین این شرکت در تولید یو پی اس ها یک موفقیت چشم گیری به دست آورده اند این شرکت هر دو تکنولوژی یو پی اس ایستا و دیواری را دارا می باشد.

5- شرکت یو پی اس AETES

این شرکت در سال 2002 تاسیس شده است و در زمینه های توسعه و بازاریابی راه حل های کیفیت انرژی برای کاربرد های صنعتی و تجاری و نظامی فعالیت هایی دارند. شرکت یو پی اس AETES دفاتر فروش متعددی در کشورهای مختلف از جمله فنلاند , آلملن , ایتالیا , ترکیه و ایالت متحده آمریکا برای ارسال محصولات به پنج قاره جهان دارد.

مشاوره تخصصی تلفنی

استعلام قیمت و مشاوره تخصصی انتخاب دستگاه یو پی اس

 

ایمن یو پی اس

نمایندگی های داخلی یو پی اس

در تولید پو پی اس ها شرکت ها و نمایندگی های داخلی یو پی اس بسیاری فعالیت دارند و بهترین مارک و برند این دستگاه ها را به بازار عرضه می کنند، در این بخش به توضیح مختصر از این شرکت ها پرداخته ایم.

 1. شرکت توسعه فناوری ادیب
 2. شرکت صدرالکترونیک دنا
 3. شرکت آماک
 4. یو پی اس توانیرو
 5. شرکت بهین صنعت
 6. شرکت یو پی اس مگا مداوم
 7. شرکت کمان سیستم
 8. شرکت زینر

در ادامه هر کدام از نمایندگی های یو پی اس داخلی را به صورت کامل شرح می دهیم.

1- شرکت یو پی اس توسعه فناوری ادیب

یکی از نمایندگی های یو پی اس در ایران شزکت توسعه فناوری ادیب می باشد این شرکت دانش بنیان با نام تجاری ADIBCORP و شماره ثبت ۵۲۸۶۹۷ و کد اقتصادی ۴۱۱۶۱۴۱۵۸۱۹۸، در حال حاضر با مراکز تخصصی خود در زمینه تامین محصولات الکتریکی مانند یوپی اس استایلایزر و … در حال فعالیت می­باشد.

  چه زمانی باید از محافظ برق استفاده کرد؟

2- شرکت صدرالکترونیک دنا

شرکت دانش بنیان شرکت صدرالکترونیک دنا در سال 1380 تاسیس شد هدف این شرکت دانش بنیان طراحی و ساخت سیستم ­های الکترونیک صنعتی و آسانسور می­باشد این شرکت در ادامه با استفاده از متخصصین و مهندسین با تجربه برای ساخت تابلوهای کنترل آسانسور با برند سانا اقدام نموده است.

3- شرکت یو پی اس آماک

یکی از انجمن های صنفی سازندگان UPS، شرکت آماک می باشد، این شرکت عضو کمیته تدوین استاندارد یو پی اس ایران با گرفتن نمایندگی یو پی اس دارای برند BEST POWER و با باتری یو پی اس BEST POWER کره جنوبی فعالیت خود را شروع کردند.

4- یو پی اس توانیرو

شرکت ارائه دهنده یو پی اس توانیرو در سال های جنگ کار خود را در تولید لوازم الکترونیکی و دستگاه­ های ذخیره و تغذیه شروع کرده است. این شرکت در زمینه های ساخت یو پی اس و دستگاه های تغذیه هم نیز فعالیت ویژه ای دارند. این شرکت یکی از شرکت هایی است که از نیروهای دانشجویان برتر کشور استفاده کرده است و بعد از مدتی توانست عنوان اولین ابداع کننده ایرانی دستگاه های یو پی اس سینوسی سنکرون با برق شهری را با ساخت سیستم Intelligent HF و از نوع Off Line و On Line را به خود اختصاص دهد.

5- شرکت یو پی اس بهین صنعت

شرکت بهین صنعت با استفاده از کادر مجربی که در اختیار دارد شروع به مشاوره، طراحی، تولید، تجهیز و پشتیبانی سیستم های تغدیه برق الخصوص برق بدون وقفه و با توجه به مشکلاتی مانند تولید، انتقال، توزیع و … کرده است.

نمایندگی ایرانی یو پی اس شرکت بهین صنعت

شرکت بهین صنعت آمادگی دارد تا در زمینه هایی مانند:

 1. مشاوره در زمینه انتخاب سیستمهای برق و یو پی اس
 2. ارائه سیستمهای برق بدون وقفه (یو پی اس)
 3. برگزاری دوره­ های آموزش تخصصی یو پی اس
 4. ارائه خدمات فنی، تعمیر، سرویس و نگهداری پروژه های یو پی اس و برق

6- شرکت یو پی اس مگا مداوم

یکی از نمایندگان رسمی شرکت فرانسوی Inform-Legrand در ایران، شرکت یو پی اس مگا مداوم می باشد. این شرکت هم مانند شرکت های دیگر در زمینه های بسیاری اعم از تامین تجهیزات برق سالم یو پی اس استابلایزر ولتاژ، شارژر، باتری و… در حال ادامه فعالیت خود می باشد.

  بهترین یو پی اس مناسب برای دستگاه انکوباتور کشت باکتری شناسی

ویژگی های شرکت یو پی اس مگا مداوم:

 • تولیدات با کیفیت مطلوب در سطح استانداردهای جهانی
 • طراحی و ارائه محصولات بر اساس خواسته و نیاز مشتری
 • پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش در تمام نقاط کشور

7- شرکت کمان سیستم

شرکت کمان سیستم به صورت یک واحد تحقیقاتی و بدون هیچ ارزش اقتصادی شروع بع فعالیت کرد و بر روی بسیاری از پروژها به صورت پراکننده به منظور رسیدن به یک تکنولوژی برتر کار خودشان را شروع کردن و در ابیتدا سال 1375 شرکت خود را به صورت رسمی به ثبت رساندن و شرکت را تاسیس کردند.

8- شرکت یو پی اس زینر

زنیر نیز در لغت نام یک قطعه الکترونیکی به نام دیود زنر می باشد این دیود اجازه می دهد تا جریان الکتریکی در یک جهت رو به جلو رود. شرکت زینر در 26 شهریور سال 1360 توسط 5 نفر از دانش آموختگان دانشگاه تهران با فعالیت در زمینه های برق، الکترونیک و… تاسیس  گردید. این شرکت در سال 1370 انجمن سازندگان یو پی اس را تاسیس کردند و در فاصله سال‌های ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۸ شرکت موفق به اخذ نمایندگی‌های انحصاری و رسمی چندین شرکت معتبر بین‌المللی در زمینه یو پی‌ اس، باتری و دیزل‌ژنراتور شده اند.

خلاصه مقاله نمایندگی یو پی اس

ما در مقاله نمایندگی یو پی اس تمامی نمایندگان مطرح داخلی و خارجی دستگاه های یو پی اس را معرفی کرده ایم. در صورت داشتن هر گونه سوال می توایند برای ما در همین صفحه کامنت بگذارید. در صورت نیاز به مشاوره رایگان خرید و سفارش دستگاه یو پی اس و باتری یو پی اس با شماره های شرکت تماس بگیرید. هدف اطلاع رسانی در حوزه انواع تجهیزات برق اضطراری (یو پی اس) و سیستم های صنعتی، نمایندگی های داخلی و خارجی بسیاری شروع به کار در تولید یو پی اس یا منبع تغذیه برق شهری کردند. بعضی از این شرکت ها علاوه بر تامین نیاز خود کشورشان حتی برای کشور های دیگر نیز صادرات یو پی اس را دارند. با این وجود اگر شما قصد تهیه یو پی اس برای شرکت یا محل کار خود و یا حتی منزل خود هستید، باید در ابتدا با یک مشاور خبره در این حوزه مشورت داشته باشید تا بتوانید بهترین مدل که مورد نیاز شما است را از نمایندگی های معتبر تهیه کنید.

ایمن یو پی اس
ایمن یو پی اس

ایمن یو پی اس فروشگاه اینترنتی انواع دستگاه های یو پی اس و باتری یو پی اس

محصولات یو پی اس

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *