ایمن یو پی اس
جستجو کردن

بهترین یو پی اس برای دستگاه جوجه کشی

بهترین یو پی اس برای دستگاه جوجه کشی
آنچه در این مقاله می خوانید

بهترین یو پی اس برای دستگاه جوجه کشی از قطع شدن برق در حین استفاده از دستگاه جلوگیری می‌کند. اگر در حین استفاده از دستگاه جوجه کشی برق قطع شده یا دچار نوسان شود، تخم‌های نطفه دار تلف می‌شوند. از همین رو در زمان قطعی برق بایستی حتما از یک منبع برق اضطراری استفاده کرد.

قطعی مکرر برق بسیاری از کسب و کارها را با مشکل رو‌به‌رو می‌کند. دستگاه جوجه کشی برای مرغداری‌ها، یکی از تجهیزاتی است که نیاز به برق مداوم و بدون قطعی دارد. وجود بهترین UPS برای دستگاه جوجه کشی از آسیب دیدن تخم‌ها جلوگیری می‌کند.

پرورش جوجه یکی از مشاغل با درآمد مناسب است و نیاز به تجهیزات مجهز دارد. اگر به هر دلیلی برای دستگاه جوجه کشی اختلال ایجاد شود، فرآیند جوجه شدن تخم با مشکل مواجه شده و ضرر مالی بسیاری به فرد وارد می‌شود. از همین رو بایستی خرید بهترین یو پی اس برای دستگاه جوجه کشی را جدی گرفت. در ادامه به بررسی بهترین ups برای دستگاه جوجه کشی خواهیم پرداخت، پس همراه ما باشید.

بهترین یو پی اس برای دستگاه جوجه کشی UPS آنلاین
اهمیت استفاده از UPS جلوگیری از قطعی برق، جلوگیری از وجود نویز و نوسان
کاربرد UPS برای دستگاه جوجه کشی ایجاد شرایط محیطی مناسب، دمای مورد نیاز، زطوبت کافی

معایب قطعی برق برای مرغداری‌ها

معایب قطعی برق برای مرغداری‌ها
در صورت قطعی برقی تمامی تخم‌ها تلف شده و خسارات مالی بزرگی وارد می‌شود.

مرغداری‌ها دارای شرایط محیطی خاصی برای جوجه شدن تخم‌ها هستند. این شرایط شامل دمای کافی، رطوبت مناسب و تهویه قوی می‌شود. اگر به هر دلیلی این تجهیزات دچار مشکل شود، جوجه شدن تخم‌ها به بار نمی‌شیند. برای اینکه تمامی تجهیزات کار خود را به درستی انجام دهند، وجود برق امری ضروری است.

به همین خاطر بایستی از یو پی اس استفاده نموده و برق مورد نیاز تجهیزات را تامین کرد. با توجه به اینکه در چند سال اخیر قطعی برق افزایش یافته است و مخصوصا در تابستان، برق‌ها مکرر قطع می‌شود. ضرر مالی بسیاری به دامداران و کسانی که در حوزه پرورش جوجه و مرغ فعالیت می‌کنند، وارد می‌شود.

  راهنمای خرید یو پی اس مخصوص دوربین مداربسته

این قطعی‌ها چه به صورت منظم باشد چه نامنظم باشد، باز هم به تجهیزات الکتریکی آسیب می‌زند. چه بسا دستگاه‌های جوجه کشی را دچار مشکل سخت افزاری نیز می‌کند. بهترین راهکار استفاده از منبع تغذیه بدون وقفه و باتری یو پی اس مناسب است تا تجهیزات الکتریکی وظیفه خود را به درستی انجام دهند.

اهمیت UPS برای دستگاه جوجه کشی

اهمیت UPS برای دستگاه جوجه کشی
UPS برای دستگاه جوجه کشی لازم است و از خراب شدن تجهیزات الکتریکی جلوگیری می‌کند.

میزان مصرف برق دستگاه جوجه کشی در مرغداری‌ها به عوامل مختلفی اعم از شرایط محیطی، ظرفیت دستگاه و توان مصرفی آن بستگی دارد. دستگاه‌های جوجه کشی در ابتدای کار توان مصرفی بالایی دارند و با گذشت زمان، برق کمتری مصرف می‌کنند.

دستگاه جوجه کشی خانگی بین 30 تا 100 وات در ساعت برق مصرف کرده و دستگاه صنعتی، مصرفی بین 300 تا 700 وات در ساعت دارد. اگر مرغداری دارای دستگاه یو پی اس باشد، تمامی تجهیزات فعالیت خود را بدون وقفه ادامه می‌دهند.

البته برای خرید ups برای دستگاه جوجه کشی بایستی به ظرفیت دستگاه توجه نمود. یو پی اس، با باتری کار می‌کند و در صورت نبود برق، برق مورد نیاز تجهیزات الکتریکی را تامین می‌کند. همچنین از ایجاد نویز و نوسان در تجهیزات جلوگیری کرده و سلامت دستگاه‌ها را تضمین خواهد کرد. البته تعیین ظرفیت باتری بستگی به اندازه دستگاه و توان مصرفی آن دارد.

نحوه مقابله با مشکل قطعی برق در مرغداری

دستگاه جوجه کشی یک محفظه ایزوله و استاندارد است که مانند پرنده مادر عمل می‌کند. این دستگاه در زمان‌های مشخص تخم نطفه دار را به جوجه تبدیل خواهد کرد. در حالت عادی برای اینکه تخم به جوجه تبدیل شود، پرنده مادر بر روی آن‌ها می‌نشیند. هنگامی که پرنده روی تخم‌ها می‌خوابد، شرایط دمایی مناسبی وجود دارد.

دستگاه جوجه کشی نیز تمامی این شرایط را شبیه‌سازی می‌کند تا فرآیند جوجه کشی بدون نقص انجام شود. دمای مناسب برای جوجه کشی 38 درجه است و رطوبت لازم نیز 70 درصد می‌باشد. در صورتی که برق مرغداری قطع شود، فن، سیستم چرخش و المنت حرارتی از کار می‌افتد.

  بهترین یو پی اس برای ماشین آلات اتوماسیون

در این شرایط دما و رطوبت محیط کاهش یافته و جوجه‌های داخل تخم از بین می‌روند. برای جلوگیری از این کار بایستی از یو پی اس استفاده کرد تا برق قطعی نداشته باشد. اما در صورت نبود یو پی اس، بایستی دما را در 35 درجه ثابت نگه داشت. همچنین اکسیژن مورد نیاز محیط را تامین کرد تا جوجه‌های داخل تخم خفه نشوند.

جمع بندی بهترین ups برای دستگاه جوجه کشی

قطعی برق در چند سال اخیر بیشتر شده است و تمام مناطق ایران با آن مواجه هستند. این قطعی مکرر برق، برای برخی از مشاغل تهدید جدی می‌باشد و تجهیزات الکتریکی را با اختلال رو‌به‌رو می‌کند. برای مثال مرغداری‌ها برای تولید جوجه نیاز به برق مداوم و بدون قطعی دارند.

فرآیند جوجه کشی چندین هفته طول می‌کشد و در این زمان نباید برق دستگاه‌ها قطع شود. حتی با نبود 30 دقیقه برق در مرغداری، تجهیزات و دستگاه‌های الکتریکی از کار می‌افتند و خسارات جدی به تخم‌های نطفه دار وارد می‌شود. برای جلوگیری از این خسارات، می‌توان بهترین یو پی اس برای دستگاه جوجه کشی خریداری کرد.

فروشگاه اینترنتی ایمن یو پی اس ارائه دهنده انواع یو پی اس آنلاین و آفلاین با کیفیت بالا و قیمت مناسب است. تنها کافیست برای استعلام قیمت با شماره تلفن 88929364-021 تماس بگیرید. همچنین می‌توانید از کارشناسان واحد فروش نیز مشاوره قبل از خرید دریافت کنید.

ایمن یو پی اس
ایمن یو پی اس

ایمن یو پی اس فروشگاه اینترنتی انواع دستگاه های یو پی اس و باتری یو پی اس

محصولات یو پی اس

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *