ایمن یو پی اس
جستجو کردن

یو پی اس برای دستگاه لیزر اکساندرایت تیتانیوم

یو پی اس برای دستگاه لیزر اکساندرایت تیتانیوم
آنچه در این مقاله می خوانید

یو پی اس مخصوص دستگاه لیزر الکساندر تیتانیوم باید ظرفیت مناسب، راندمان بالا، زمان اجرای مناسب و اندازه خوبی داشته باشد. دستگاه لیزر الکساندرایت تیتانیوم، ‌یکی از دستگاه‌های پرکاربرد در کلینیک‌هاست که برای پوست و زیبایی کاربرد دارد. تامین برق مورد نیاز دستگاه لیزر،‌ از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن توجه کرد. یو پی اس،‌ دستگاهی است که به‌عنوان یک منبع برق مداوم استفاده می‌شود. کاربرد یو‌ پی اس زمانی مشخص می‌شود که شرایط قطعی یا نوسان برق وجود داشته باشد. در این حالت، این دستگاه ضمن تامین انرژی مورد نیاز دستگاه، از آسیب دیدن دستگاه لیزر به دلیل نوسان‌های برق نیز جلوگیری می‌کند.

ویژگی ها راندمان کاری بالا، ظرفیت و زمان اجرای مناسب و ابعاد متناسب با دستگاه
انواع یو پی اس دستگاه آفلاین، آنلاین، لاین اینتراکتیو
بهترین زمان اجرا بین 10 تا 15 دقیقه

چرا دستگاه لیزر الکساندرایت تیتانیوم به یو پی اس نیاز دارد؟

دستگاه‌های لیزر الکساندرایت در مراکز پوست و زیبایی استفاده زیادی دارند. این دستگاه‌ها در طول روز مدام در حال کار هستند و برای حفظ عملکرد مطلوب آن‌ها، باید تجهیزات ایمنی را در کنار این دستگاه‌ها در نظر گرفت. یو پی اس کمک می‌کند که جریان برق به صورت بی‌وقفه وارد دستگاه شده و هیچ نوسان و تغییر ولتاژی مانع کار دستگاه نشود. در عین حال این دستگاه‌ها باعث صرفه‌جویی در مصرف برق نیز خواهند شد.

یو پی اس دستگاه لیزر الکساندرایت تیتانیوم چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

برای تهیه این دستگاه باید به موارد خاصی توجه داشت:

۱ـ نوع یو پی اس

اولین نکته در هنگام تهیه یو پی اس، انتخاب نوع مناسب آن است. این روزها در بازار انواع مختلفی از یو پی اس‌های مخصوص دستگاه لیزر دیده می‌شوند که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. معروف‌ترین یو پی اس‌ها برای این دستگاه‌ها انواع آنلاین، آفلاین و لاین اینتراکتیو هستند. تفاوت این یو پی اس‌ها در میزان حفاظت آن‌هاست.

  • یو پی اس آنلاین : این نوع یو پی اس،‌ بیشترین میزان حفاظت را ارائه می‌کند و به‌عنوان یک منبع بی‌وقفه تامین انرژی می‌توان از آن استفاده کرد. با کمک این یو پی اس،‌ هیچ نوع نوسان و نویز به دستگاه الکساندریات تیتانیوم وارد نمی‌شود. این نوع یو پی اس بهترین نمونه برای دستگاه‌های لیزر است.
  • یو پی اس آفلاین: این نوع یو پی اس زمانی که جریان برق قطع شده باشد،‌ کماکان انرژی مورد نیاز دستگاه لیزر را تامین می‌کند. در واقع برای مناطقی که قطعی برق زیادی وجود داشته باشد، انتخاب خوبی است.
  • یو پی اس لاین اینتراکتیو: این یو پی اس، در هنگام نوسان‌ها و تغییرات ولتاژ برق، در حکم یک محافظ برای دستگاه عمل می‌کند. در واقع عملکرد این دستگاه شبیه به یو پی اس‌های آفلاین است.
  بهترین یو پی اس برای دستگاه شمارنده گلبول‌های خون و سلول آزمایشگاهی

۲ـ ظرفیت

نکته بعدی توجه به ظرفیت یو پی اس است. این ظرفیت را باید با توجه به توان مصرفی دستگاه لیزر الکساندرایت تیتانیوم در نظر گرفت. این دو باید کاملا متناسب با هم باشند.

۳ـ زمان اجرا

منظور از زمان اجرا، مدت زمانی است که یو پی اس نیاز دارد که در هنگام قطعی برق، شروع به برق‌رسانی به دستگاه کند. بهترین زمان اجرا بین ۱۰ تا ۱۵ دقیقه است. پس بهترین یو پی اس دستگاه لیزر الکساندرایت تیتاینوم باید زمان اجرایی در همین حدود داشته باشد.

۴ـ بهره‌وری

میزان کارآمدی و بهره‌وری یو پی اس، رابطه مستقیمی با مصرف کمتر انرژی و تولید کمتر حرارت دارد. هرچقدر یو پی اس کمتر انرژی مصرف کند، گرمای کمتری هم تولید می‌کند و در نتیجه هزینه کلی دستگاه پایین می‌آید. در واقع با صرفه‌جویی در مصرف انرژی، میزان بهره‌وری دستگاه بالاتر خواهد رفت.

۵ـ ابعاد

یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های یک یو پی اس خوب، ابعاد مناسب آن است. این دستگاه باید کوچک بوده و ارتفاع زیادی نداشته باشد.

سخن پایانی

انتخاب یک یو پی اس مناسب برای دستگاه لیزر الکساندرایت تیتانیوم، برای افزایش کارآمدی و بهبود عملکرد دستگاه بسیار ضروری است. این دستگاه‌ها ضمن تامین انرژی مورد نیاز و محافظت از دستگاه لیزر در برابر نوسان‌های ولتاژ برق، با حفظ انرژی، هزینه‌های کلی کاربران را کاهش داده و دوام و عمر دستگاه را نیز تضمین خواهند کرد.

ایمن یو پی اس
ایمن یو پی اس

ایمن یو پی اس فروشگاه اینترنتی انواع دستگاه های یو پی اس و باتری یو پی اس

محصولات یو پی اس

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *