ایمن یو پی اس
جستجو کردن

بهترین یو پی اس مناسب برای دستگاه‌های الکتروکوتر

بهترین یو پی اس مناسب برای دستگاه الکتروکوتر
آنچه در این مقاله می خوانید

 

کاربرد یو پی اس برای دستگاه الکتروکوتر از بین بردن نوسان برق، تولید برق اضطراری،  بالا بردن طول عمر دستگاه
بهترین یو پی اس برای دستگاه الکتروکوتر  یو پی اس آنلاین
نکات خرید یو پی اس پشتیبانی مناسب دستگاه، توان متناسب، زمان اجرای کوتاه

 

بهترین یو پی اس مناسب برای دستگاه‌های الکتروکوتر و تمامی تجهیزات پزشکی، یو پی اس آنلاین است. یو پی اس‌ها برای تنظیم نوسان‌های برق و تامین برق اضطراری دستگاه‌های الکتریکی استفاده می‌شوند. دستگاه‌های الکتروکوتر در بیمارستان‌ها، نقشی مهم دارند. این دستگاه‌ها در هنگام عمل جراحی، برای انعقاد خون و سوزاندن بعضی از رگ‌ها استفاده می‌شوند. این دستگاه با برق شهری کار می‌کند. به دلیل اهمیت کار الکتروکوتر، برق این دستگاه نباید دچار نوسان یا قطعی شود. یو پی اس به همین منظور استفاده می‌شود.
برای دستگاه‌هایی که این‌گونه با سلامتی بیماران درارتباط هستند، باید از سرویس‌های ایمنی و دستگاه‌های برق اضطراری استفاده کرد. در ادامه در مورد عملکرد بهترین یو پی اس مناسب برای دستگاه‌های الکتروکوتر بیشتر خواهیم گفت.

کاربرد یو پی اس برای دستگاه‌های الکتروکوتر

دستگاه‌های الکتروکوتر دستگاه‌هایی هستند که در بیمارستان‌ها در اتاق های عمل به کار می‌روند. در هنگام عمل‌های جراحی، از دستگاه الکتروکوتر برای سوزاندن رگ‌ها به منظور انعقاد خون استفاده می‌شود. یعنی در تمام طول جراحی، با کمک این دستگاه، شریان‌های مختلف کنترل شده و از خونریزی‌های بیهوده جلوگیری می‌شود. در بعضی از مراکز درمانی از دستگاه الکتروکوتر به جای چاقوی جراحی به منظور برش‌های خیلی کوچک استفاده می‌شود.
نقش الکتروکوتر در جراحی‌ها، بسیار مهم است. این دستگاه با کمک برق شهری کار می‌کند. حالا اگر در میانه جراحی، برق قطع شده یا دچار نوسان‌ شود، ممکن است اتفاق‌های بسیار ناخوشایندی رخ دهد. به همین دلیل در کنار این دستگاه، نیاز به یک سیستم کنترل نوسان برق و سیستم برق اضطراری است.
یو پی اس به همین منظور در کنار الکتروکوتر قرار می‌گیرد.

  تعمیرات یو پی اسEAST
الکتروکوتر برای اینکه عملکرد مطمئنی داشته باشد باید یک محافظ برق مانند یو پی اس داشته باشد.

مزایای استفاده از یو پی اس برای دستگاه الکتروکوتر

با استفاده از یو پی اس در کنار الکتروکوتر،‌ این مزایا را خواهیم داشت:

۱ـ ممانعت از ورود نوسان ولتاژ برق به دستگاه

نوسان در ولتاژ برق یکی از مشکلاتی است که به دلایل مختلف می‌تواند رخ دهد. وقوع این نوسان‌ها به کرات، می‌تواند به دستگاه‌های برقی آسیب زده و باعث سوختن آن‌ها شود. یو پی اس، با گرفتن این نوسان‌ها، مانع ورود آن‌ها به دستگاه می‌شود.

۲ـ تولید برق اضطراری

قطعی برق، به خصوص برای دستگاه‌های الکتروکوتر و دیگر تجهیزات برقی، می‌تواند منجر به فاجعه شود. بهترین یو پی اس مناسب برای دستگاه الکتروکوتر، با قزع شدن برق، فورا برق اضطراری را به دستگاه رسانده و مانع خاموشی آن می‌شود.

۳ـ کمک به دوام دستگاه

نوسان‌ها برق و قطعی‌های مدام می‌تواند عمر دستگاه های برقی را کوتاه کند. با وجود یو پی اس، و با از بین رفتن نوسان و قطعی، عمر دستگاه‌های الکتروکوتر بیشتر شده و دوام بیشتری خواهند داشت.

یو پی اس‌های آنلاین مناسب دستگاه‌های بیمارستانی هستند.
یو پی اس‌های آنلاین بهترین انتخاب برای الکتروکوتر هستند.

بهترین یو پی اس مناسب برای دستگاه‌های الکتروکوتر

یو پی اس‌ها انواع مختلفی دارند که هر کدام مناسب نوعی از دستگاه‌ها هستند.

  • یو پی اس آنلاین
  • یو پی اس آفلاین
  •  یو پی اس لاین اینتراکتیو
    در میان این مدل‌های یو پی اس، مدل آنلاین، مناسب‌ترین یو پی اس برای دستگاه‌های اکتروکوتر و دیگر تجهیزات پزشکی هستند.

نکات مهم در هنگام خرید بهترین یو پی اس مناسب برای دستگاه الکتروکوتر

هنگام خرید یو پی اس برای دستگاه الکتروکوتر باید به موارد خاصی توجه کنید:
۱ـ توان مصرفی دستگاه باید با توان برق یو پی اس هماهنگ باشد. یعنی اگر دستگاه شما مثلا ۱۰۰ توان مصرفی دارد باید یو پی اسی بخرید که توان مصرفی ۱۰۰ داشته باشد.

۲ـ اگر در منطقه‌ای هستید که نوسان یا قطعی برق زیاد است باید یو پی اسی بخرید که ظرفیت بالایی داشته باشد.

۳ـ زمان اجرای یو پی اس به خصوص در مورد وسایل و تجهیزات بیمارستانی اهمیت بسیار زیادی دارد. در مورد دستگاه الکتروکوتر، باید زمان اجرای یو پی اس بسیار کوتاه باشد تا در روند دستگاه اختلالی به وجود نیاید. زمان اجرا، مدت زمان شروع عملکرد یو پی اس از زمان قطع برق است.

  فرار از تاریکی با یو پی اس برای تجهیزات و سیستم های روشنایی

۴ـ اگر می‌خواهید به جز دستگاه الکتروکوتر دستگاه دیگری هم به یو پی اس وصل کنید، مدلی را خریداری کنید که چند پریز برق  داشته باشد.

۵ـ یو پی اس را از فروشگاه‌های معتبر خریداری کرده و از پشتیبانی و  خدمات پس از فروش نیز اطمینان حاصل کنید.

سخن پایانی

بهترین یو پی اس مناسب برای دستگاه الکتروکوتر، یو پی اس آنلاین است. این مدل یو پی اس زمان اجرای کوتاه و توان کافی برای تامین برق و جلوگیری از نوسان‌های ولتاژ برق را دارد. برای خرید این نوع یو پی اس می‌توانید با شرکت ایمن یو پی اس به شماره ۸۸۹۲۹۳۶۴-۰۲۱ تماس گرفته و ضمن گرفتن مشاوره‌های لازم برای خرید یو پی اس مناسب، خرید خود را نیز انجام دهید.

پرسش‌های پرتکرار
۱ـ بهترین یو پی اس مناسب برای دستگاه‌های الکتروکوتر چه ویژگی‌هایی دارد؟ یو پی اس مناسب باید زمان اجرای کوتاه و توان و ظرفیت بالایی داشته باشد.
۲ـ چرا برای دستگاه الکتروکوتر به یو پی اس نیاز داریم؟ این دستگاه نقشی حیاتی در هنگام جراحی دارد. قطع برق می‌تواند باعث بروز مشکلات زیادی برای بیمار شود. لذا با وجود یو پی اس، از این اتفاق‌ها می‌توان جلوگیری کرد.

ایمن یو پی اس
ایمن یو پی اس

ایمن یو پی اس فروشگاه اینترنتی انواع دستگاه های یو پی اس و باتری یو پی اس

محصولات یو پی اس

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *