ایمن یو پی اس
جستجو کردن

بهترین یو پی اس مناسب برای سی تی اسکن

بهترین یو پی اس مناسب سی تی اسکن
آنچه در این مقاله می خوانید

بهترین یو ‌پی اس مناسب برای سی‌تی‌اسکن،‌ نه تنها تامین‌کننده برق اضطراری این دستگاه‌ها هستند بلکه باعث می‌شوند که جریان برق بدون هیچ نوسان و مشکلی وارد دستگاه شود. استفاده از یو پی اس، سلامت دستگاه‌های سی‌ تی اسکن را تضمین می‌کنند. این دستگاه‌ها با سلامت مردم در ارتباطند و به همین دلیل باید در نگهداری و ایمنی آن‌ها،‌ نهایت دقت را داشت.

بهترین یو پی اس مناسب برای سی تی اسکن باید بتواند در مواقع ضروری برق مورد نیاز دستگاه را تامین کرده و در عین حال،‌ اجازه ورود نوسان‌ها را به دستگاه سی‌ تی ندهد. علاوه بر این‌ها این دستگاه باید دارای توان کافی برای تامین برق سی تی اسکن و زمان اجرای کوتاهی هم داشته باشد.

کاربرد یو پی اس برای سی تی اسکن از بین بردن نوسان برق، تولید برق اضطراری، حفظ اطلاعات دستگاه، بالا بردن طول عمر دستگاه
بهترین یو پی اس برای سی تی اسکن  یو پی اس آنلاین
نکات خرید یو پی اس پشتیبانی مناسب دستگاه، توان متناسب، زمان اجرای کوتاه

 

کاربرد یو پی اس برای دستگاه سی تی اسکن

دستگاه‌های سی تی اسکن عموما دستگاه‌هایی حساس و گران‌قیمت هستند که نیاز به مراقبت زیادی دارند. نوسان برق در این دستگاه‌ها ممکن است برای جان بیماران ایجاد خطر کند. نوسان‌های برق می‌تواند باعث بروز مشکلات مختلف در دستگاه‌های الکترونیکی شود. استفاده از یو‌ پی اس این خطرات را از بین خواهد برد.

دلایل استفاده از یو پی اس برای دستگاه‌های سی تی اسکن

گفتیم که با توجه به حساسیت دستگاه‌های سی تی اسکن، وجود یک یو پی اس در کنار این دستگاه‌ها ضروری است. دلایل این کار را در ادامه خواهیم گفت:

• از بین بردن نوسان برق

دستگاه‌های سی تی اسکن در مراکز درمانی مدام مورد استفاده قرار می‌گیرند. ایجان نوسان در برق یکی مشکل بزرگ است که می‌تواند به عملکرد این دستگاه‌ها آسیب وارد کند. نوسان برق و افت ولتاژ ممکن است علاوه بر ایجاد مشکلاتی برای دستگاه، برای سلامت بیمار نیز خطر آفرین باشد. یو پی اس،‌ از وارد شدن این نوسان و تغییرات ولتاژ برق به داخل دستگاه سی تی اسکن جلوگیری می‌کند.

  بهترین یو پی اس مناسب برای دستگاه‌های فتومتر

• تولید برق اضطراری

دستگاه‌های یو پی اس،‌ در هنگام قطعی برق می‌توانند با تولید برق اضطراری، از دستگاه حفاظت کنند. اگر یک یو پی اس به دستگاه سی تی اسکن وصل باشد،‌ به محض قطعی برق، جریان برق اضطراری وارد دستگاه شده و بعد از اتمام کار دستگاه، آن را به صورت صحیح خاموش می کند. به این ترتیب،‌ دستگاه بر اثر قطعی برق آسیب نمی‌بیند.

• حفظ اطلاعات

در صورت تغییر ولتاژ یا نوسان و حتی قطعی برق، ممکن است دستگاه‌های سی تی اسکن اطلاعات خود را از دست بدهند. با وجود یو پی اس،‌ به مجرد رخ دادن این اتفاق‌ها، ابتدا داده‌ها ذخیره شده و سپس می‌توان دستگاه را خاموش کرد.

• کمک به طولانی‌تر شدن عمر دستگاه

نوسان‌ها و قطعی‌های برق، می‌توانند باعث آسیب به دستگا‌ه‌های برقی شوند. یو پی‌اس به عنوان یک محافظ برق، مانع بروز این اتفاق در دستگاه‌های سی تی اسکن می‌شود.

بهترین یو پی اس مناسب سی تی اسکن
یو پی اس آنلاین، بهترین مدل برای تجهیزات پزشکی است.

بهترین یو پی اس برای دستگاه‌های سی تی اسکن

یو پی اس‌ها انواع مختلفی دارند و هر کدام برای نوعی از دستگاه‌های برقی مفید هستند. انواع یو پی اس عبارتند از:

  • یو پی اس آنلاین
  • یو پی اس آفلاین
  • یو پی اس لاین اینتراکتیو

گفتیم که هر کدام از این‌ها با نوعی از دستگاه‌ها سازگار هستند. یو پی اس آنلاین، بهترین یو پی اس مناسب برای سی تی اسکن و تجهیزات پزشکی است.

نکات قابل توجه هنگام خرید بهترین یو پی اس مناسب سی تی اسکن

هنگام خرید یو پی اس برای سی تی اسکن باید به این موارد توجه کرد:

  1. توان مصرفی دستگاه باید با توان یو پی اس هماهنگ باشد. اگر توان مصرفی دستگاه شما ۲۰۰ وات باشد باید یو پی اس هم ۲۰۰ وات توان داشته باشد. اگر قرار است دستگاه‌های دیگری هم به یو پی اس وصل باشد باید مجموع توان‌های دستگاه‌ها با توان یو پی اس برابر باشد.
  2. اگر دستگاه سی تی اسکن در منطقه‌ای است که قطعی برق یا تغییرات ولتاژ زیاد است باید یو پی اسی تهیه کنید که ظرفیت بالایی داشته باشد تا از بابت حمایت از دستگاه خود اطمینان حاصل کنید.
  3. به زمان اجرای یو پی اس دقت کنید. منظور از زمان اجرا،‌ مدت زمانی است که از قطعی برق تا شروع روند کار یو پی اس طول می‌کشد. بهترین یو پی اس مناسب سی تی اسکن، باید کمترین زمان اجرا را داشته باشد تا به دستگاه آسیب نرسد و اطلاعات آن نیز از بین نرود.
  4. اگر قرار است به جز دستگاه سی تی اسکن،‌ دستگاه دیگری هم به یو پی اس وصل شود، باید از تعداد پریزهای دستگاه‌ یو پی اس اطمینان حاصل کنید.
  تمامی ماژول های یو پی اس

سخن پایانی

بهترین یو پی اس مناسب سی تی اسکن و تجهیزات پزشکی، باید زمان اجرای کوتاه و توان کافی برای تامین برق این دستگاه‌ها را داشته باشد. برای تهیه بهترین یو پی اس مناسب سی تی اسکن، بهتر است به سراغ شرکت‌های معتبری مانند ایمن یو پی اس بروید. این شرکت علاوه بر عرضه بهترین دستگاه‌های محافظ برق مانند استابلایزر و یو پی اس، مشاوره‌های لازم برای خرید مناسب‌ترین یو پی اس را نیز به شما خواهد داد.

پرسش‌های پرتکرار

بهترین یو پی اس برای سی تی اسکن کدام است؟ یو پی اسی که کوتاه‌ترین زمان اجرا و توانی هماهنگ با دستگاه سی تی اسکن داشته باشد.

آیا یو پی اس‌های آفلاین برای سی تی اسکن مناسبند؟ خیر. بهترین یو پی اس برای این دستگاه‌ها انواع آنلاین هستند.

چرا باید برای دستگاه سی تی اسکن، یو پی اس داشته باشیم؟ تا در مواقع قطعی یا نوسان برق، از پاک شدن اطلاعات و آسیب به دستگاه جلوگیری کرده و عمر دستگاه را بالا ببریم.

ایمن یو پی اس
ایمن یو پی اس

ایمن یو پی اس فروشگاه اینترنتی انواع دستگاه های یو پی اس و باتری یو پی اس

محصولات یو پی اس

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *