ایمن یو پی اس
جستجو کردن

بهترین یو پی اس مناسب دستگاه آنالایزر گاز خون

بهترین یو پی اس مناسب برای دستگاه آنالایزر گاز خون
آنچه در این مقاله می خوانید
کاربرد یو پی اس برای دستگاه آنالایزر گاز خون  ـ جلوگیری از ورود تغییرات ولتاژ برق به دستگاه

ـ  تولید برق اضطراری

ـ بالا بردن عمر دستگاه

ـ حفظ سابقه مشکلات بیمار

بهترین یو پی اس برای دستگاه آنالایزر گاز خون  یو پی اس آنلاین
نکات خرید یو پی اس ـظرفیت بالا

ـ پشتیبانی مناسب دستگاه

ـ توان متناسب

ـ زمان اجرای کوتاه

بهترین یو پی اس مناسب دستگاه آنالایزر گاز خون، یو پی اس آنلاین است. یو پی اسی که دارای ظرفیت بالا، زمان اجرای کوتاه و توان متناسب با دستگاه باشد. اساسا این نوع یو پی اس برای تمامی دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی مناسب است. دستگاه آنالایزر گاز خون به منظور اندازه‌گیری گازهای مختلف در خون استفاده می‌شود. این دستگاه نشان می‌دهد که میزان اکسیژن در خون فرد به اندازه‌ کافی هست یا خیر. از طرفی با اندازه گرفتن پارامترهای مختلف وابسته به گازهای خون، غلظت بعضی از مولکول‌های مهم در خون را نیز مشخص می‌کند.
با توجه به این موارد، عملکرد این دستگاه را در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی می‌توان درک کرد. با توجه به این که دستگاه آنالایزر گازهای خون با برق کار می‌کند،‌ در هنگام قطعی برق، عملکرد آن با مشکل روبه‌رو شده و ممکن است در سلامت بیماران هم خطری ایجاد شود. به همین دلیل استفاده از یک یو پی اس به منظور رفع مشکلات نوسان ولتاژ برق و برقراری برق اضطراری به هنگام قطعی، ضروری است. در ادامه در این مورد بیشتر خواهیم گفت.

عملکرد دستگاه آنالایزر گاز خون

در خون انسان‌ها مقداری از گازهای مختلف مانند اکسیژن، نیتروژن، دی اکسید کربن و مونواکسید کربن وجود دارد. لزوم وجود اکسیژن در خون که بر هیچ‌کس پوشیده نیست. پایین آمدن میزان اکسیژن خون می‌تواند منجر به بروز مشکلات گاه جبران‌ناپذیری برای افراد شود. به همین منظور برای بیمارانی که با مشکلات ریوی یا دیگر بیماری‌هایی که منجر به کاهش اکسیژن خون می‌شود، دست به گریبانند، وجود این دستگاه ضروری است.
از طرف دیگر، برای بررسی میزان غلظت هموگلوبین خون، اکسی هموگلوبین،‌ متاگلوبین و چندین فاکتور دیگر، باید میزان گازهای موجود در خون را آنالیز کرد که با کمک دستگاه آنالایزر گاز خون انجام می‌شود.
یکی دیگر از کاربردهای این دستگاه اطمینان از میزان تعادل PH‌ خون است که با اندازه‌گیری میزان اکسیژن و دی اکسید کربن در خون، بررسی می‌شود. با توجه به این موارد، اهمیت دستگاه آنالایزر گازهای خون را می‌توان دریافت.

میزان گازهای خون بیمار باید مرتب اندازه‌گیری شود.
این یکی از دستگاه‌های مهم در مراکز درمانی است.

چرا برای دستگاه آنالایزر گاز خون به یو پی اس نیاز داریم؟

این دستگاه با کمک برق کار می‌کند. همان‌طور که گفتیم اندازه‌گیری گازهای خون و به ویژه میزان اکسیژن خون، در بعضی از بیماران اهمیت بسیار زیادی دارد. پس این دستگاه باید مدام مشغول بررسی و آنالیز باشد و به همین دلیل به جریان برق نیاز دارد. در صورت نوسان ولتاژ برق یا قطعی، عملکرد دستگاه با اختلال مواجه شده و ممکن است به سلامت بیمار لطمه وارد شود.
به این منظور باید یک یو پی اس در کنار دستگاه آنلایزر گازهای خون باشد تا جریان برق ورودی به این دستگاه را کنترل کند.

مزایای استفاده از بهترین یو پی اس مناسب دستگاه آنالایزر گاز خون

به کارگیری یو پی اس در کنار این دستگاه مزایای زیر را خواهد داشت:

۱ـ جلوگیری از ورود تغییرات ولتاژ برق به دستگاه

هر نوع نوسان یا تغییراتی در ولتاژ برق، می‌تواند باعث بروز مشکلاتی در تجهیزات پزشکی و دستگاه‌های بیمارستانی شود. به همین دلیل وجود یو پی اس برای کنترل نوسان‌های برق ضروری است.

۲ـ تولید برق اضطراری

با توجه به قطعی‌های برق در مناطق مختلف، وجود دستگاه‌های تولید برق اضطراری در مراکز بیمارستانی ضرورت دارد. با توجه به حساسیت عملکرد آنالایزر گازهای خون،‌ دستگاه یو پی اس برای تامین برق اضطراری لازم است.

۳ـ بالا بردن عمر دستگاه

قطعی و نوسان برق به مرور زمان می‌تواند باعث آسیب‌های جدی به وسایل برقی شود. در مورد آنالایزر گازهای خون هم این اتفاق رخ خواهد داد. پس با قرار دادن یک یو پی اس در کنار این دستگاه، باعث بالا رفتن عمر و سلامت دستگاه خواهید شد.

۴ـ حفظ سابقه مشکلات بیمار

سابقه مشکلات بیمار در مورد بالا و پایین بودن میزان گازهای خون، در دستگاه‌های آنالایزر گاز خون ثبت می‌شود. با قطع برق امکان از بین رفتن این اطلاعات وجود دارد. پس با قرار دادن یو پی اس می‌توان از بروز چنین مشکلاتی پیشگیری کرد.

یو پی اس آنلاین
یو پی اس‌های آنلاین بهترین انتخاب برای تجهیزات پزشکی هستند.

بهترین یو پی اس مناسب دستگاه آنالایزر گاز خون

یو پی اس‌ها انواع مختلفی دارند: یو پی اس‌های آنلاین، آفلاین و اینتراکتیور.
هرکدام از این یو پی اس‌ها،‌ دارای ویژگی‌هایی هستند که آن‌ها را برای نوعی از دستگاه‌های الکترونیکی مناسب نشان می‌دهند. یو پی اس‌های آنلاین بهترین انتخاب برای دستگاه آنلایزر گاز خون و دیگر دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی است.

نکات قابل توجه در هنگام خرید یو پی اس

هنگام تهیه بهترین یو پی اس مناسب دستگاه آنالایزر گاز خون،‌ باید به مواردی توجه کنید:
۱ـ اگر مرکز درمانی در منطقه‌ای است که قطعی و نوسان برق زیاد است، باید یو پی اس با ظرفیت بالا خریداری شود.
۲ـ توان مصرفی یو پی اس باید با توان دستگاه برابر باشد. در غیر این صورت به دستگاه آسیب می‌رسد.
۳ـ یکی از مهم‌ترین نکات در مورد یو پی اس، توجه به زمان اجرای این دستگاه است. به مدت زمانی که از قطعی برق تا شروع عملکرد یو پی اس طول می‌کشد، زمان اجرا می‌گویند. بهترین یو پی اس مناسب دستگاه آنالایزر گاز خون مدلی است که زمان اجرای پایینی داشته باشد.
۴ـ در صورتی که قرار است چند دستگاه از یو پی اس استفاده کنند، مدلی را خریداری کنید که دارای چند پریز باشد.
۵ـ یو پی اس را باید از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید تا از بابت پشتیبانی و خدمات پس از فروش اطمینان داشته باشید.

سخن پایانی

بهترین یو پی اس مناسب دستگاه آنالایزر گاز خون، یو پی اس آنلاین است. این دستگاه باید زمان اجرای کوتاه، ظرفیت بالا و توان مصرفی متناسب با آنالایزر داشته باشد. با تهیه یک یو پی اس،‌ از سلامت، دوام و عملکرد صحیح دستگاه آنالایزر گاز خون، اطمینان خواهید داشت. برای خرید یو پی اس مناسب دستگاه خود می‌توانید با شرکت ایمن یو پی اس به شماره ۸۸۹۲۹۳۶۴-۰۲۱ تماس گرفته، و ضمن مشورت با مشاورین ما،‌ یو پی اس مناسب دستگاه خود را خریداری کنید.

پرسش‌های پرتکرار

۱ـ‌ بهترین یو پی اس مناسب دستگاه آنالایزر گاز خون چیست؟ یو پی اس‌های آنلاین با ظرفیت بالا و زمان اجرای کوتاه بهترین انتخاب هستند.

۲ـ چرا وجود یو پی اس در کنار دستگاه آنالایزر گاز خون ضروری است؟ قطع یا نوسان برق در این دستگاه می‌تواند برای سلامتی بیماران خطرآفرین باشد. لذا به منظور کم کردن ریسک این خطرها، باید از این محافظ‌ها در کنار دستگاه‌های بیمارستانی استفاده کرد.

  بهترین یو پی اس اداری کدام است؟
ایمن یو پی اس
ایمن یو پی اس

ایمن یو پی اس فروشگاه اینترنتی انواع دستگاه های یو پی اس و باتری یو پی اس

محصولات یو پی اس

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *