ایمن یو پی اس
جستجو کردن

بهترین یو پی اس مناسب برای دستگاه انکوباتور کشت باکتری شناسی

بهترین یو پی اس مناسب برای دستگاه انکوباتور کشت باکتری شناسی
آنچه در این مقاله می خوانید
کاربرد یو پی اس برای دستگاه انکوباتور کشت باکتری شناسی  ـ محافظت در برابر نوسان‌های برق

ـ  تولید برق اضطراری ر مواقع لزوم

ـ بالا بردن عمر دستگاه

 

بهترین یو پی اس برای دستگاه انکوباتور  یو پی اس آنلاین
نکات خرید یو پی اس ـظرفیت بالا

ـ پشتیبانی مناسب دستگاه

ـ توان متناسب

ـ زمان تاخیرکوتاه

بهترین یو پی اس مناسب برای دستگاه انکوباتور کشت باکتری شناسی، همان دستگاه‌های است که در آزمایشگاه‌ها به دنبال آن هستند. انکوباتور دستگاهی است که برای کشت سلول یا کشت میکروبیولوژیک از آن استفاده می‌کنند. این فضای رشد باید از نظر رطوبت، دما، فشار هوا و دیگر عوامل، کاملا در شرایط مناسبی باشد تا نتیجه آزمایش‌ها درست باشند. دستگاه انکوباتور با برق کار می‌کند و طبیعی است که قطعی یا نوسان‌های برق می‌تواند مشکلات زیادی برای عملکرد این دستگاه ایجاد کند.
به همین دلیل وجود یک یو پی اس در آزمایشگا‌ه‌ها برای کاهش ریسک این خطرات، لازم است. بهترین یو پی اس مناسب برای دستگاه انکوباتور، یو پی اس آنلاین است تا بتواند ضمن تامین برق اضطراری و کاهش نوسان‌های برق، به عملکرد و طول عمر دستگاه نیز کمک کند. در این مورد بیشتر خواهیم گفت.

انکوباتور کشت باکتری چیست؟

انکوباتور یا گرمخانه، دستگاهی است که در آزمایشگا‌ه‌ها استفاده می‌شود. در این دستگاه انواع نمونه‌های زنده مانند میکروارگانیسم‌ها و سلول‌ها را کشت و رشد می‌دهند. اهمیت این دستگاه از این جهت است که محیط زندگی این نمونه‌ها باید شرایط خاصی داشته باشد، تا نتیجه آزمایش‌ها صحیح باشد.
انکوباتور یکی از مهم‌ترین ابزار آمایشگاهی است که در آزمایشگاه‌ها زیست شناسی مولکولی و میکروبیولوژی کاربرد دارد. در این دستگاه در تمامی مراحل کار، دما،‌ رطوبت، گرما، میزان وجود گازهای مانند اکسیژن و دی اکسید کربن و تمامی شرایط زیستی میکروب‌ها و سلول‌ها باید تحت نظر باشد.

یو پی اس آنلاین
یو پی اس‌های آنلاین، بهترین انتخاب برای تجهیزات پزشکی هستند.

چرا انکوباتور به یو پی اس نیاز دارد؟

وقتی صحبت از بهترین یو پی اس مناسب برای دستگاه انکوباتور کشت باکتری می‌شود، این سوال پیش می‌‌آید که چرا انکوباتور به یو پی اس نیاز دارد؟
دستگاه انکوباتور با کمک برق کار می‌کند. همان‌طور که گفتیم، فراهم آوردن شرایط مناسب برای رشد میکروب‌ها و سلول‌ها، اهمیت بسیار زیادی دارد. با قطع برق یا با وجود نوسان‌های مختلف در ولتاژ جریان برق، عملکرد دستگاه با مشکل روبه‌رو می‌شود. به همین دلیل باید یک دستگاه محافظ در کنار انکوباتور وجود داشته باشد.
یو پی اس‌ها، در هنگام قطعی برق، با تولید برق اضطراری، مانع ایجاد مشکل در عملکرد دستگاه‌های مختلف می‌شود. با وجود یک یو پی اس در کنار انکوباتور، علاوه بر تولید برق اضطراری، در صورت بروز تغییرات و نوسان‌ها در ولتاژ برق، هیچ اختلالی در عملکرد دستگاه ایجاد نمی‌شود.
در مناطقی که قطعی یا نوسان‌های برق زیاد وجود دارد، استفاده از یو پی اس، برای حفاظت از دستگاه‌های برقی اهمیت زیادی دارد.

 

بهترین یو پی اس مناسب برای دستگاه انکوباتور چیست؟

برای تمامی سیستم‌های مربوط به حوزه پزشکی، یو پی اس آنلاین، بهترین انتخاب است. این دستگاه با عملکرد مناسبی که دارد، مانع ایجاد مشکل برای دستگاه انکوباتور می‌شود. یو پی اس‌های آنلاین، کمترین زمان تاخیر را دارند. منظور از زمان تاخیر، مدت زمان سوییچ از برق شهری به باتری و برعکس است. به همین دلیل این نوع یو پی اس را برای تجهیزات پزشکی پیشنهاد می‌دهند.
برای انتخاب و خرید یو پی اس مناسب، باید به توان دستگاه،‌ظرفیت یو پی اس و پشتیبانی شرکت ارائه کننده توجه کرد. یو پی اس باید توان مناسب متناسب با دستگاه انکوباتور داشته باشد. از طرف دیگر به دلیل حساسیت عملکرد این دستگاه، باید ظرفیت بالایی نیز ارائه کند. زمان اجرا یا زمان تاخیر یو پی اس نیز اهمیت زیادی دارد.

سخن پایانی

دستگاه انکوباتور در محیط‌های آزمایشگاهی، اهمیت زیادی دارد و به منظور حفظ روند عملکرد این دستگاه، باید از دستگاه‌های یو پی اس در کنار آن استفاده کرد. بهترین یو پی اس مناسب برای دستگاه انکوباتور کشت باکتری، یو پی اس آنلاین است. به منظور خرید این نوع یو پی اس، می‌توانید با شرکت ایمن یو پی اس به شماره ۸۸۹۲۹۳۶۴-۰۲۱ تماس گرفته و در مورد انواع یو پی اس‌ها اطلاعات لازم را دریافت کنید.

پرسش‌های پرتکرار

۱- چرا دستگاه انکوباتور به یو پی اس نیاز دارد؟ فراهم آوردن محیط مناسب برای کشت میکروب‌ها و سلول‌ها، وظیفه اصلی دستگاه انکوباتور است. این دستگاه با برق کار می‌کند و هرنوع اختلالی در جریان برق، می‌تواند عملکرد این دستگاه را با مشکل روبه‌رو کند.

۲- بهترین یو پی اس مناسب برای دستگاه انکوباتور کدام است؟ یو پی اس آنلاین بهترین و مناسب‌ترین یو پی است برای این دستگاه است.

  تمام آنچه که درباره نقشه نصب یو پی اس باید بدانید!
ایمن یو پی اس
ایمن یو پی اس

ایمن یو پی اس فروشگاه اینترنتی انواع دستگاه های یو پی اس و باتری یو پی اس

محصولات یو پی اس

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *