ایمن یو پی اس
جستجو کردن

بهترین استابلایزر برای دستگاه لیزر

بهترین استابلایزر برای دستگاه لیزر
آنچه در این مقاله می خوانید

بهترین استابلایزر برای دستگاه لیزر باید دارای قدرت و توان بالا، تایم تاخیر پایین، مدیریت کنترل اصولی و … باشد. دستگاه‌های لیزر در بسیاری از صنایع، فضاهای آزمایشگاهی و کلینیک‌های پزشکی و زیبایی استفاده می‌شوند. خرابی این دستگاه‌ها باعث بروز مشکلاتی در فعالیت‌های این مراکز خواهد شد. یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی که مراکز مختلف با آن روبه‌رو هستند، نوسان‌ها و اختلال‌های ولتاژ برق است. آسیبی که به دلیل اختلال‌های ولتاژ برق به دستگاه وارد می‌شود، می‌تواند باعث تحمیل هزینه‌های سنگینی برای کاربران شود. از طرفی، در صورت بروز مشکلات مربوط به تغییرات ولتاژ برق در دستگاه لیزر، زمان نسبتا زیادی برای تعمیر این دستگاه‌ها لازم است که باعث بروز مشکلات زیادی در سیستم کار می‌شود.

علاوه بر این موارد، بسیاری از شرکت‌های تولید دستگاه‌های لیزر، خرابی‌ها و مشکلات ناشی از نوسان‌ها برق را نیز در مفاد ضمانت دستگاه در نظر نمی‌گیرند. پس بهترین کار استفاده از یک محافظ در کنار دستگاه لیزر است تا در صورت بروز هر نوع مشکلی، دستگاه لیزر آسیب نبیند. استابلایزر این مشکلات را کاملا حل خواهد کرد.

در واقع دلیل اصلی استفاده از بهترین استابلایزر برای دستگاه لیزر،‌ بالا بردن عمر مفید دستگاه‌های لیزر و بهبود عملکرد آن‌ها است. از طرفی این بهبود عملکرد، باعث صرفه‌جویی در مصرف برق نیز خواهد شد. پس استفاده از استابلایزر دستگاه لیزر، یک ضرورت برای کاربران است.

انواع رله ای و سروو موتوری
مزایا کنترل نوسانات برق، جلوگیری از خرابی دستگاه، تایم تاخیر پایین و …
کاربری تمامی دستگاه های لیزر پزشکی و صنعتی

انواع استابلایزر دستگاه لیزر

با توجه به نوع دستگاه لیزر و تکنولوژی‌های این دستگاه‌ها،‌ دو نوع استابلایزر مخصوص برای دستگاه لیزر در بازار دیده می‌شود.

  • استابلایزر رله‌ای Relay Stabilizer

این نوع استابلایزر،‌ برای دستگاه‌های خانگی و دستگاه‌های تجاری نه چندان بزرگ در اداره‌ها، کلینیک‌های کوچک و مراکز تجاری محدود، کاربرد دارد. این استابلایزر با کمک یک ترانس و چند رله، ولتاژ برق را کنترل کرده و مانع آسیب به دستگاه خواهد شد. استابلایزر رله‌ای ابعاد، وزن و قیمت پایینی دارد.

  • استابلایزر سروو موتوری Servo Stabilizer
  استابلایزر فاراتل

این استابلایزر،‌ دستگاهی است که از تکنولوژی پیشرفته‌تری نسبت به استابلایزرهای رله‌ای بهره می‌برد. در این دستگاه به جای رله، از یک سروو موتور استفاده شده است. روش کار این دستگاه به این صورت است که موتور دستگاه با گرفتن فرمان از قسمت کنترل، هر نوع اختلاف ولتاژ ورودی به دستگاه اصلی را بررسی کرده و آن را تثبیت می‌کند. دقت این دستگاه نسبت به استابلایزر رله‌ای بالاتر بوده و به همین دلیل آن را برای دستگاه‌های صنعتی و دستگاه‌های لیزر بزرگ پیشنهاد می‌دهند.

برای خرید استابلایزر دستگاه لیزر به چه نکاتی باید توجه کرد؟

هنگام خرید هر وسیله‌ای باید ابتدا با نحوه عملکرد،‌ انواع و شرایط خرید دستگاه آشنا بود. برای خرید استابلایزر دستگاه لیزر نیز بهتر است به این موارد دقت کنید:

  • ابتدا باید مشخص کنید که برای چه دستگاهی نیاز به استابلایزر دارید. آگاهی از ویژگی‌های دستگاه، به شما کمک می‌کند که انتخابی منطقی داشته باشید.
  • استابلایزری انتخاب کنید که کاملا با ویژگی‌های دستگاه لیزر شما همخوانی دارد. دستگاه‌های لیزر بسیار حساس هستند و باید در کنار آن‌ها از محافظ‌های مخصوص استفاده کنید.
  • به میزان برق ورودی دستگاه توجه کنید و استابلایزر را با توجه به آن خریداری کنید.
  • توان لیزر هم دیگر نکته‌ای است که هنگام خرید استابلایزر باید به آن توجه کنید.
  • دستگاه را از مراکز معتبر و از نمایندگی‌های مجاز خریداری کنید تا ضمن اطمینان از عملکرد دستگاه،‌ از مزایای خدمات پس از فروش هم استفاده کنید.

خرید استابلایزر برای دستگاه لیزر

شما عزیزان می توانید جهت خرید انواع استابلایزر مخصوص دستگاه های لیزر با شماره 02188929364 مشاوران ما در ارتباط باشید. ایمن یو پی اس نماینده فروش انواع محصولات برندهای مطرح حوزه برق از قبیل یو پی اس، استابلایزر و باتری یو پی اس در کشور است.

ایمن یو پی اس
ایمن یو پی اس

ایمن یو پی اس فروشگاه اینترنتی انواع دستگاه های یو پی اس و باتری یو پی اس

محصولات یو پی اس

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *