ایمن یو پی اس
جستجو کردن

بهترین یو پی اس مناسب برای دستگاه‌های اکسیژن‌ساز بیمارستانی

بهترین یو پی اس مناسب برای دستگاه اکسیژن‌ساز بیمارستانی
آنچه در این مقاله می خوانید

 

کاربرد یو پی اس برای دستگاه اکسیژن‌ساز بیمارستانی ۱-ممانعت از ورود نوسان ولتاژ برق به دستگاه اکسیژن‌ساز

۲-تولید برق اضطراری

۳-بالا بردن عمر دستگاه

بهترین یو پی اس برای دستگاه اکسیژن‌ساز  یو پی اس آنلاین
نکات خرید یو پی اس توان متناسب با دستگاه اکسیژن‌ساز

اطمینان از پشتیبانی

خرید از فروشگاه‌های معتبر

پایین بودن زمان اجرا

ظرفیت مناسب

بهترین یو پی اس مناسب برای دستگاه‌های اکسیژن‌ساز بیمارستانی، یو پی اس‌های آنلاین است. یو پی اس‌ها دستگاه‌های تغذیه مداوم برق هستند. وظیفه دستگاه‌های اکسیژن‌ساز، تامین اکسیژن برای بیماران است. در واقع نبض زندگی این افراد در این دستگاه‌ها می‌تپد. پس تامین برق این دستگاه‌ها اهمیتی حیاتی دارد. در تمامی مراکز درمانی که دستگاه‌های اکسیژن‌ساز دارند، همواره باید دستگاه‌های تامین برق اضطراری نیز وجود داشته باشند تا در صورت قطعی برق، این دستگاه به موقع برق مورد نیاز را تامین کنند.
یو پی اس‌ها به منظور تامین این برق اضطراری، در کنار دستگاه‌های اکسیژن‌ساز قرار می‌گیرند. بهترین یو پی اس برای دستگاه‌های اکسیژن‌ساز بیمارستانی، باید علاوه بر تامین برق اضطراری، کیفیت برق را افزایش داده و نوسان‌های احتمالی در سیستم برق را نیز کنترل کند. وجود این یو پی اس‌ها، باعث دوام دستگاه‌های اکسیژن‌ساز و بالا رفتن عمر آن‌ها هم می‌شود.
در این مطلب به بررسی عملکرد یو پی اس‌ها برای دستگاه‌های اکسیژن‌ساز و نکات مهم هنگام خرید این دستگاه‌ها خواهیم پرداخت.

کاربرد یو پی اس برای دستگاه اکسیژن‌ساز بیمارستانی

دستگاه‌های اکسیژن‌ساز به منظور تامین اکسیژن لازم برای بیماران، در مراکز بیمارستانی با کمک برق، اکسیژن محیط را با غلظت بیشتر به بیمار می‌رسانند. این موضوع اهمیت این دستگاه‌ها را بیشتر نشان می‌دهد.
نوسان برق، یا قطعی برق به دلایل مختلف ممکن است در هر منطقه و مرکزی اتفاق بیفتد. تصور کنید در حالی‌که بیماران به اکسیژن نیاز دارند و تنفسشان وابسته به دستگاه است، برق قطع شود. پس باید یک راه جایگزین وجود داشته باشد که در صورت قطعی برق، بتواند انرژی مورد نیاز دستگاه اکسیژن‌ساز را تامین کند. یو پی‌ اس‌ها با تامین برق مورد نیاز دستگاه‌های اکسیژن‌ساز، مانع توقف عملکرد این دستگاه‌ها می‌شوند.

دستگاه اکسیژن‌ساز برای ادامه کار نیاز به برق دارد.
برق مستمر نیاز دستگاه اکسیژن‌ساز است.

دلایل استفاده از یو پی اس برای دستگاه‌های اکسیژن ساز بیمارستانی

دستگاه‌های یو پی اس، علاوه بر تامین برق اضطراری، می‌توانند در موارد دیگری نیز برای دستگاه‌های برقی مفید باشند:

۱ـ ممانعت از ورود نوسان ولتاژ برق به دستگاه اکسیژن‌ساز

وجود نوسان در سیستم برق رسانی شهری، می‌تواند باعث بروز مشکلات زیادی در دستگاه‌های الکتریکی شود. وجود یک یو پی اس در کنار این دستگاه‌ها، مانع ورود نوسان‌ها و تغییرات ولتاژ برق، به دستگاه‌های اکسیژن‌ساز می‌شود.

۲ـ تولید برق اضطراری

گفتیم که دستگاه‌های اکسیژن ساز نیاز به برق مداوم دارند تا بتوانند به طور مرتب اکسیژن‌سازی را انجام دهند. در صورت قطع شدن برق، روند کار این دستگاه‌ها کاملا مختل خواهد شد. پس وجود یو پی اس،‌در این موارد کاملا ضروری است.

۳ـ بالا بردن عمر دستگاه

نوسان‌ها و تغییرات ولتاژ برق، گاهی منجر به خراب شدن دستگاه‌های برقی با سوختن آن‌ها می‌شوند. وجود یو پی اس مانع ورود نوسان‌ برق به دستگاه‌های اکسیژن‌ساز و در نتیجه بالا رفتن عمر این دستگاه‌ها خواهد شد.

یو پی اس آنلاین برای دستگاه اکسیژن‌ساز
یو پی اس آنلاین بهترین مدل برای دستگاه‌های اکسیژن‌ساز بیمارستانی است.

بهترین یو پی اس مناسب برای دستگاه‌های اکسیژن‌ساز

اگر برای خرید یو پی اس اقدام کنید، احتمالا با این سوال رو به رو می‌شوید که چه مدل یو پی اسی نیاز دارید. در حال حاضر در بازار سه مدل یو پی اس وجود دارد:

  •  یو پی اس آنلاین
  •  یو پی اس آفلاین
  • یو پی اس لاین اینتراکتیو
    هر کدام از این یو پی اس‌ها مناسب نوعی از دستگاه‌ها هستند. تفاوت آن‌ها در نوع عملکرد و سازگاری با توان‌های مختلف برق است. یو پی اس‌های آنلاین بهترین یو پی اس مناسب برای دستگاه اکسیژن‌ساز هستند. این مدل یو پی اس، به دلیل قدرت عالی و کامل بودن، برای دستگاه‌های حرفه‌ای و حساس توصیه می‌شوند.
    مدارهای برق در یو پی اس آنلاین، به‌صورت مداوم وصل هستند و در صورت قطعی برق یا وجود نوسان در شبکه برق، فورا برق مورد نیاز دستگاه مورد نظر را تامین می‌کنند. زمان سوییچ از برق شهر به برق ورودی دستگاه یو پی اس، در مدل‌های آنلاین بسیار کوتاه‌تر از مدل‌های آفلاین و لاین اینتراکتیو است.

نکات مهم هنگام خرید بهترین یو پی اس مناسب دستگاه اکسیژن‌ساز

با توجه به مواردی که گفته شد، متوجه شدیم که بهترین مدل یو پی اس مناسب دستگاه اکسیژن‌ساز، مدل آنلاین است. اگر قصد خرید این دستگاه را دارید بهتر است هنگام خرید به این موارد توجه کنید:
۱ـ توان مصرفی دستگاه یو پی اس باید با توان دستگاه اکسیژن‌ساز یکسان باشد. نباید یو پی اسی خریداری کنید که توانی کمتر یا بیشتر از دستگاه شما داشته باشد. در این صورت عملکرد دستگاه باعث آسیب به اکسیژن‌ساز شما نمی‌شود.
۲ـ زمان اجرای یو پی اس مهم است. به دلیل حیاتی بودن عملکرد دستگاه اکسیژن‌ساز، باید مدت زمانی که از قطع برق تا شروع کار یو پی اس طول می‌کشد، بسیار کوتاه باشد. دقت کنید زمان اجرای یو پی اس خریداری شده کمترین میزان ممکن باشد.
۳ـ اگر یو پی اس را برای منطقه‌ای خریداری می‌کنید که نوسان و قطعی برق زیادی دارد، حتما مدلی تهیه کنید که ظرفیت بالایی داشته باشد.
۴ـ سعی کنید فقط دستگاه اکسیژن‌ساز را به یو پی اس وصل کنید تا از عملکرد آن اطمینان داشته باشید. اما در صورتی که نیاز است چند دستگاه به یو پی اس وصل باشد، مدلی را تهیه کنید که تعداد پریزهای بیشتری داشته باشد.
۵ـ یو پی اس را از فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های معتبر خریداری کنید تا بابت کیفیت خوب دستگاه اطمینان حاصل کنید و در عین حال از پشتیبانی و خدمات پس از فروش هم بهره ببرید.

سخن پایانی

بهترین یو پی اس مناسب دستگاه اکسیژن‌ساز بیمارستانی، باید دارای توان کافی برای تامین برق و زمان اجرای کوتاهی باشد. بهترین مدل یو پی اس برای این دستگاه‌ها، مدل‌های آنلاین است. برای خرید مدل‌های آنلاین یو پی اس، می‌توانید به سایت ایمن یو پی اس مراجعه کرده، و دستگاهی باکیفیت و استاندارد برای اکسیژن‌ساز خود تهیه کنید. این شرکت علاوه بر عرضه یو پی اس، انواع استابلایزر و دستگاه‌های محافظ برق را نیز به شما ارائه خواهد کرد.
  پرسش‌های پرتکرار
بهترین یو پی اس مناسب برای دستگاه اکسیژن‌ساز بیمارستانی کدام است؟ یو پی اس آنلاین که دارای زمان اجرای کوتاه و توان مناسب با دستگاه اکسیژن‌ساز باشد.
چرا دستگاه‌های اکسیژن‌ساز بیمارستانی نیاز به یو پی اس دارند؟ زیرا عملکرد این دستگاه‌ها، مستقیما با جان افراد در ارتباط است. به همین دلیل باید مدام به جریان برق وصل باشند. یو پی اس کمک می‌کند که جریان برق این دستگاه‌ها به هر دلیلی قطع نشود.
علاوه بر تامین برق اضطراری، یو پی اس چه عملکرد دیگری دارد؟ جلوگیری از ورود نوسان برق به دستگاه اکسیژن‌ساز و بالا بردن عمر دستگاه، از دیگر فواید این دستگاه است.

  بهترین یو پی اس برای هواپیما
ایمن یو پی اس
ایمن یو پی اس

ایمن یو پی اس فروشگاه اینترنتی انواع دستگاه های یو پی اس و باتری یو پی اس

محصولات یو پی اس

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *