باتری 65 آمپر یو پی اس برند راکت

زیر شاخه ها

قیمت

جهت خرید , مشاوره و موجودی

توضیحات تکمیلی

ولتاژ باتری 12 ولت
ظرفیت65 Ah
ابعاد UPS 174 ×167 × 350 میلیمتر
وزن24 kg

توضیحات

Rocket 12V 65Ah Battery

باتری 65 آمپر یو پی اس برند راکت ساخت کشور  تایوان تحت لیسانس شرکت مبدا که این شرکت کره ای میباشد. این باتری از نوع باتری های سیلد اسید خشک است و نیازی به تعمیر و نگهداری و یا چک کردن سطح مایع داخلی باتری ندارد.

طول عمر باتری 65 آمپر یو پی اس برند راکت

طول عمر باتری سیلد اسید یو پی اس 65 آمپر راکت بین 5 تا 8 سال بسته به شرایط محیطی از نظر دما و نوع شارژر آن متغیر است. از طرفی نحوه شارژ و دشارژ و دمای محیط نیز بر طول عمر مفید آن بسیار تاثیر گذار است.

با توجه به ساخت این باتری که از نوع VRLA است، میتوان آن را در هر جهتی نصب کرد که این امر باعث میشود از آن در تجهیزات متحرک و یا محفظه هایی که محدودیت فضا دارند، در هر جهتی نصب و استفاده کرد.

علاوه بر UPS  که در این فروشگاه به صورت تخصصی فعالیت میکنیم، از باتری های سیلد اسید برای اسباب بازی ها، ماشینهای صنعتی، بک آپ تجهیزاتی که مدار برق اضطراری برروی خود آنها تعبیه شده است نظیر دزدگیر، سیستم اعلام حریق، آسانسور وغیره… استفاده میشود.

مزا یا و معایب باتری 65 آمپر یوپی اس برند راکت

مقاوم بودن در برابر جریاهای بالا هنگام دشارژ، عدم نیاز به تعمیر و نگهداری، قیمت پایین نسبت به سایر باطری ها، خود دشارژی بسیار کم از مزایا و حساس بودن به شارژ بیش از حد (Overcharging) و وزن زیاد از معایب این نوع باتری میباشد.

باتری UPS قطعه ای مصرفی محسوب میشود. و این زمان محاسبه شده در طول عمر باطری به تدریج کاهش پیدا میکند.

فروشگاه اینترنتی IMENUPS تامین کننده تجهیزات برق اضطراری

برای محاسبه و مشاوره خرید انواع تجهیزات برق اضطراری با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

3100000 تومان قیمت باتری 65 آمپر یو پی اس برند راکت است ولی قیمت ذکر شده دقیق نیست و شما می توانید با برقراری تماس با شماره 02188929364 از قیمت دقیق آگاه شوید.

بین 5 تا 8 سال است اما شرایط محیطی مانند دما، نحوه شارژ و دشارژ و… بر روی دوام باتری 65 آمپر یو پی اس برند راکت تاثیر می گذارد.

24 کیلوگرم است و وزن نسبتا زیادی دارد.

آمپر نماد ظرفیت است و ظرفیت این باتری 65 آمپر است.

باتری 65 آمپر یو پی اس برند راکت یکی از بهترین باتری هایی است که در برابر جریان های بالا هنگام دشارژ مقاوم است و نیاز به تعمیر و نگهداری ندارد.

این باتری در کشور تایوان ساخته شده و شرکت های سازنده باتری قبل از تولید، دما و شرایط آب و هوایی کشور مقصد را بررسی می کنند و بر اساس شرایط آب و هوایی ایران، باتری را تولید می کنند. به همین دلیل می توان گفت باتری 65 آمپر یو پی اس برند راکت یکی از بهترین باتری ها برای کشور ایران است.

مقالات مرتبط