ایمن یو پی اس
جستجو کردن

باتری صبا باتری Saba

باتری UPS صبا 12 ولت 100 آمپر

باتری 12 ولت 100 آمپر صبا

تومان3,860,000

باتری یو پی اس صبا 12 ولت 65 آمپر

باتری 12 ولت 65 آمپر صبا

تومان2,600,000

باتری یو پی اس چه کاربردهایی دارد؟ باتری UPS صبا چه مشخصاتی دارد؟ عمر مفید باتری 65 میلی‌آمپر ساعت یو پی اس صبا چقدر است؟ بهترین باتری یو پی اس کدام است؟

در زمان خرید باتری یو پی اس اولین چیزی که ذهنتان را به خود مشغول می‌کند این است که کدام برند از یو پی اس بهتر خواهد بود. مهم نیست شما از برند خارجی استفاده می‌کنید یا خارجی چیزی که در هنگام خرید باتری اهمیت بیشتری دارد کیفیت و میزان ولتاژ و آمپر آن است. در این میان باتری ups صبا یکی از انواع باتری‌های صنعتی بوده و برای کاربردهای الکترونیکی خاصی از آن استفاده می‌کنند.

یو پی اس چیست؟

یو پی اس سیستمی است که مجهز به مدار هوشمند قطع و وصل بوده و در هنگام قطع برق انرژی حاصل از باتری را در کسری از ثانیه به‌صورت اتوماتیک وارد مدار می‌کند تا با انرژی که در باتری ذخیره شده برق موردنیاز شما را به مدت 2 تا 4 و حتی در برخی مواقع تا 8 ساعت تأمین خواهد کرد.

سیستم‌های که به این تأمین انرژی بدون وقفه نیاز دارند شامل: مراکز نظامی، ایمنی و حفاظتی، مخابرات، آزمایشگاهی و پزشکی، بانک‌ها، سرورها و دیتا سنترها هستند. در واقع هدف از این انرژی دادن زمان بیشتر به کاربر در هنگام قطع برق منبع اصلی برای انجام دو کار اصلی و مهم خواهد بود:

خاموش‌کردن تجهیزات و کامپیوتر برای جلوگیری از آسیب
ذخیره و ایجاد بک‌آپ برای انجام‌دادن کارهایتان
پس استفاده از باتری یو پی اس علاوه بر اینکه از دستگاه‌های متصل به آن محافظت می‌کند در برابر خرابی‌های ناشی از نوسانات برق و حفاظت از اطلاعات دستگاه‌ها نیز کمک خواهد کرد. در زمان قطع برق از ایجاد وقفه در آن جلوگیری کرده و انرژی موردنیاز آنها را تأمین می‌کند.

مزیت‌های باتری یو پی اس

باتری یو پی اس اولین کاری که انجام می‌دهد انرژی ورودی به دستگاه برقی را کنترل می‌کند. در واقع این یک دستگاه پیشرفته است و به‌عنوان محافظ قدرتمند برای تجهیزات برقی عمل کرده و بی‌وقفه بودن آن از مزیت اصلی این باتری به‌حساب می‌آید. به‌عنوان‌ مثال اگر در اتاق عمل بیمارستان یک‌لحظه جریان برق قطع شود می‌تواند آسیب‌های جدی را به دنبال داشته باشد.

مزیت های باتری یو پی اس صبا

ups ایمنی لازم در برابر اختلالات برقی را به وجود می آورد
پس نیاز به این نوع باتری به‌شدت احساس می‌شود تا از این آسیب‌های احتمالی جلوگیری کرد. باتری UPS صبا مطمئناً گزینه‌ای بسیار مناسب برای تأمین انرژی برق در هنگام قطع شدن آن است. مزیت دیگر این باتری کارکردن با ولتاژ پایین بوده که همین باعث کاهش مصرف انرژی می‌شود. همچنین امکان ترکیب آنها با تجهیزات اتوماسیون صنعتی و هوشمندسازی درب پارکینگ و ساختمان وجود دارد. این محصول در توان‌های مختلفی هم تولید و در دسترس کاربران قرار گرفته است.

نمایندگی باتری یو پی اس صبا باتری

باتری یو پی اس صبا باتری به‌خاطر حفظ قدرت ثابت خود مهم بوده و یک منبع تغذیه بدون وقفه است. این باتری برای چندین مورد گوناگون استفاده می‌شود. طراحی اصلی باتری یو پی اس بدین صورت است که از پوشاندن تجهیزات در هنگام قطع شدن برق تا قبل از وصل شدن دوباره آن از این تجهیزات پشتیبانی می‌کند و همچنان فعالیت خواهند داشت.

باتری UPS صبا برای مکان‌های مورداستفاده قرارمی گیرد که حتی یک ثانیه نداشتن برق هم به سیستم آنجا آسیب جدی وارد خواهد کرد. این باتری‌ها در مراکز داده و رایانه‌ها استفاده می‌شود تا در صورت قطع شدن برق هیچ‌گونه اطلاعاتی از بین نرود. نمایندگی باتری یو پی اس باتری صبا این اطمینان را به شما خواهد داد که تمام محصولاتشان با سطح کیفیت بالا در اختیار مشتریان قرار بگیرد.

چرا که صبا باتری یکی از معتبرترین بزرگ‌ترین کارخانه‌های تولید بوده و از بهترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و مرغوب‌ترین مواد اولیه برای ساخت این محصول استفاده می‌کنند.

اصلی‌ترین کاربرد باتری یو پی اس صبا

مهم‌ترین و اصلی‌ترین کاربردی که باتری UPS صبا برعهده دارد مراقبت و محافظت از سیستم‌ها در برابر آسیبی که در اثر قطع جریان برق و تغییرات ولتاژ اتفاق میفتد. از این باتری بیشتر در سازمان‌های دولتی و خصوصی، ادارات برای محافظت از سیستم‌های کامپیوتری، دستگاه‌های الکترونیکی، دستگاه‌های پرینتر موجود در سازمان‌ها و تجهیزات پزشکی، دیتاسنترها، آزمایشگاه‌ها، مخابرات، صنایع درمانی و پزشکی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

مهم ترین کاربرد باتری های ups صبا

استفاده از باتری ups صبا از بروز خطرات و خسارت های احتمالی جلوگیری می کند
همچنین باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که وجود چنین باتری در جلوگیری از صدمات احتمالی و گاهی حتی جبران‌ناپذیر کاربرد دارد. اگر از این باتری‌ها در این مکان‌ها استفاده نشود هزینه‌های هنگفتی را به دنبال خواهد داشت. پس توجه به چنین باتری از اهمیت دوچندانی برخوردار خواهد بود. کاربردهای دیگر باتری یو پی اس صبا را در زیر به آن اشاره می‌کنیم:

 • محافظت در برابر صوت
 • حفاظت در برابر تغییرات ناگهانی ولتاژ
 • در صورت قطع جریان برق تجهیزات الکترونیکی را تغذیه می‌کند
 • در برابر ضعف سیستم برق شهری از تجهیزات محافظت و مراقبت خواهد کرد.

برای نگهداری صحیح از باتری یو پی اس صبا چه نکاتی را باید رعایت کرد؟
هنگام خرید می‌توانید از نمایندگی باتری یو پی اس باتری صبا مشخصات فنی هرکدام از آن را مشاهده کنید و بهترین نوع را انتخاب نمایید.

مشخصات فنی محصول شامل: وزن، عرض، طول، ارتفاع و… بوده که برای هر محصول به‌صورت کامل نوشته شده است.
توصیه های طلایی برای مراقبت از باتری یو پی اس صبا
یکی از عوامل طول عمر بیشتر ups صبا محافظت درست از آن است
بازدید دوره‌ای از باتری UPS صبا
انتخاب کردن باتری و شارژ مناسب
مراقبت هنگام جابه‌جایی یو پی اس
استفاده از باتری سالم به‌جای باتری اسقاط و فرسوده
قراردادن باتری در باکس و محفظه مخصوص آن
مراقبت از باتری در برابر گردوغبار
محافظت از باتری در مقابل فشار

فروش باتری یو پی اس صبا

یکی از مهم‌ترین اجزای تشکیل‌دهنده دستگاه ups باتری یو پی اس است که تمام فعالیت‌های آن به وجود این باتری وابسته خواهد بود. پس برای فروش باتری یو پی اس صبا بد نیست که اطلاعاتی را راجب آن به دست بیاورید تا بتوانید خریدی مطمئن و به‌صرفه را داشته باشید. قبل از همه اینها باید بدانید که تخصصی‌ترین مراکز فروش باتری UPS صبا بهترین خدمات را ارائه می‌دهند و علاوه بر فروش محصول با کارشناسان خود به پشتیبانی آنلاین محصولات هم می‌پردازند.

برای مشاهده بعضی از محصولات باتری یو پی اس صبا و قیمت آنها به لینک زیر مراجعه کنید.

 • باتری یو پی اس صبا 12 ولت 65 آمپر
 • باتری 12ولت 18آمپر صبا
 • باتری یو پی اس 28 آمپر صبا

خرید باتری یو پی اس صبا

امروزه با پیشرفت تکنولوژی دیگر نیازی نیست برای خرید یک محصول بیرون بروید و هزینه و وقت خود را صرف این موضوع کنید. بلکه کافی است با کمی گشتن در اینترنت و پیداکردن نمایندگی و مراکز فروش باتری یو پی اس صبا سفارش خود را ثبت کنید. وب‌سایت‌های معتبر قابلیت این را دارند که محصول موردنظر شما را در محل تحویل دهند.

همچنین به شما این اطمینان را خواهند داد که برندهای باتری یو پی اس صبا به‌صورت اورجینال و باکیفیت بالا به شما تحویل داده شود. هنگام خرید هم باید به آمپر موردنیاز دستگاه‌ها متصل به یو پی اس در زمان قطعی برق توجه کنید. باتری صبا دارای انواع آمپرها، تکنولوژی و انواع ولتاژها است.

قیمت باتری UPS صبا

در تمامی برندها قیمت باتری یو پی اس به مواردی که در زیر به آن اشاره می‌کنیم بستگی دارد:

 • تاریخ تولید باتری
 • سطح کیفیت آن
 • قیمت جهانی سرب
 • طول عمر باتری
 • تکنولوژی تولید باتری ups

بررسی قیمت انواع باتری یو پی اس صبا

استفاده از مواد اولیه مرغوب تاثیر مستقیم برقیمت ups دارد
تمامی موارد بالا در قیمت باتری ups صبا تأثیرگذار خواهد بود. این باتری در کارخانه صبا با بالاترین سطح کیفیت، تکنولوژی تولید جدید و طول عمر بالا تولید می‌شود. همچنین این باتری با تاریخ تولید جدید و قیمت بسیار مناسب در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. یکی از اصلی‌ترین مواد در تولید باتری صبا فلز سرب بوده که برای تولید صفحات سربی باتری به کار می‌رود و قیمتی جهانی دارد. با کم‌ و زیاد شدن قیمت فلز سرب روی قیمت باتری یو پی اس صبا نیز تأثیر مستقیم خواهد گذاشت.

به‌طورکلی تمامی مواد اولیه در تولید این محصول روی قیمت آن مؤثر خواهد بود. پس اگر مواد اولیه باکیفیت باشد هزینه تولید باتری صبا یو پی اس نیز افزایش پیدا می‌کند. اما باوجود تمام این شرایط می‌توانید انتظار یک محصول با طول عمر بالا و عملکرد فوق‌العاده را داشته باشید.

باتری یو پی اس صبا را چرا باید در محل خنک نگهداری کرد؟

اگر دمای اطراف باتری بالا باشد واکنش‌های شیمیایی که در داخل باتری انجام می‌شود سرعتی بیش از سرعت استاندارد خواهند داشت و همین باعث آسیب رساندن به باتری یو پی اس می‌شود.

جمع‌بندی
برای خرید باتری یو پی اس صبا می‌توانید باکیفیت‌ترین در کنار تاریخ روز و قیمت مناسب را از نمایندگی‌های معتبر صبا باتری را سفارش دهید و با بهترین کیفیت آن را تحویل بگیرید. این سایت‌ها باتری‌های خود را به‌صورت مستقیم و بدون واسطه به مشتریان خود عرضه می‌کنند.

همچنین در صورت داشتن هرگونه سؤالی می‌توانید با مشاورین تماس گرفته و مشکل و یا سؤال خود را با متخصصین این حوزه در میان بگذارید. باتری 65 آمپر صبا را نیز با گارانتی، تاریخ تولید جدید و بسته‌بندی کارخانه در صورت نیاز سفارش دهید. پس هر نوع باتری یو پی اس صبا را که بخواهید به‌راحتی و با بهترین کیفیت می‌توانید خریداری کنید.

اطلاعات باتری یو پی اس صبا باتری
📌نمایندگی باتری ایمن یو پی اس
⭐موارد استفاده سیستم های مخابراتی، پزشکی، وسایل نقلیه برقی و ….
💎گارانتی یکساله از تاریخ تحویل باتری به مصرف کننده

سوالات متداول باتری یو پی اس صبا باتری

قیمت انواع باتری یو پی اس صبا باتری چطور تعیین می شود؟

با توجه به نوسانات قیمتی در فروش عمده یا تک این محصول در بازار های فروش باتری یو پی اس، نمی توان برای آن قیمت معلومی را تعیین کرد.اگر نیاز به اطلاع از آخرین قیمت های باتری یو پی اس saba دراید با ما در ایمن یو پی اس در تماس باشید.

نمایندگی باتری یو پی اس صبا (saba) در ایران کدام شرکت است؟

شرکت imenups به عنوان بزرگترین نماینده فروش محصولات صبا باطری در ایران شناخته می شود جهت خرید باتری های ups long از شرکت ایمن یو پی اس با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

موارد استفاده باتری ups صبا باطری در چه عواملی می باشد؟

با توجه با آن که باتری های صبا تقریبا تمامی آمپر های پرمصرف را پوشش می دهد به همین منظور در دزدگیر و یو پی اس های باتری داخلی تا استفاده برای یو پی اس های توان بالا و باتری خارجی و همچنین در صنایع انرژی خورشیدی قابل استفاده است.

آیا محصولات شرکت صبا باتری دارای گارانتی می باشد؟

بله تمامی محصولات و باتری های یو پی اس صبا دارای گارانتی یکسال از تاریخ تحویل باتری به مصرف کننده می باشد. توجه داشته باشید که به هنگام تحویل این باتری ها در آمپر های مختلف شماره سریال آن را چک کنید و به خاطر داشته باشید که محصولات این شرکت بدون برگه ضمانت عرضه نمی شود.