باتری ژل 100 آمپر ساعت یورونت سری BLUE

زیر شاخه ها

قیمت

جهت خرید , مشاوره و موجودی

توضیحات تکمیلی

ولتاژ باتری12 ولت
ظرفیت100 Ah

توضیحات

باتری ژل اسید 12 ولت 100 آمپر ساعت Euronet

یورونت تولید کننده انواع باتری های سیلد اسید AGM و GEL قابل استفاده برای UPS و تولید برق خورشیدی (Solar) و سایر تجهیزات و مصرف کننده هایی که از باتری های سیلد اسید تغذیه میکنند.باتری ژل 100 آمپر ساعت یورونت دارای یک سال گارانتی تعویض آماده سفارش در فروشگاه ایمن یو پی اس.

مزایای باتری ژل یورونت:

در مقایسه با باتری های AGM، باتری های ژله ای سبک تر هستند. در این فناوری الکترولیت باتری به صورت ژل، غلیظ شده است. باتری های ژل طول عمر بیشتری نسبت به باتری های سیلد اسید معمولی دارند. به این دلیل است که محلول ژله ای می تواند شارژ خود را برای مدت طولانی تری نگه دارد. همچنین این باتری می تواند در محدوده دمایی پایین تری به عملکرد خود ادامه دهد کند.

معایب باتری ژل یورونت:

شارژ کردن باتری ژل 100 آمپر ساعت یورونت باید دقیق انجام شود زیرا در برابر OVER CHARGING و شارژ سریع حساس هستند. برای جلوگیری از تشکیل گازهای اضافی و بیش از حد در داخل سلول ها، باید آنها را با سرعت کمتری شارژ کنیم. همچنین باید دقت شود که با ولتاژ کمتری شارژ شوند تا از شارژ بیش از حد (OverCharge) جلوگیری شود. شارژ بیش از حد باتری های ژل ممکن است باعث آسیب شدید  به آنها شود و این بر طول عمر باتری تأثیر می گذارد و یا حتی برای همیشه آنرا  خراب کند.

فروشگاه ایمن یو پی اس

ایمن یو پی اس تامین کننده انواع یو پی اس و باتری یو پی اس در تمام شهر های ایران

سوالات متداول

قیمت باتری ژل 100 آ»پر ساعت یورونت سری از BLUE،  3250000 تومان به بالا است. شما جهت خرید، مشاوره و موجودی می توانید با شماره 02188929364 تماس بگیرید و یا در واتساپ به شماره 09380072200 پیام ارسال کنید.

بر اساس تکنولوژی آلمان ساخته شده و طول عمر بالایی دارد.

قابل استفاده در آسانسور ها، یو پی اس ها و دستگاه های ATM، دستگاه های کفشور، ویلچر های برقی، دوربین های مداربسته، درب های پارکینگ، کامپیوترهای شبکه شده، سیستم های حفاظتی و سانترال، سیستم های خورشیدی و…

مقالات مرتبط