مجله

یوپی اس » مجله » باتری یو پی اس صبا

باتری یو پی اس صبا

ups های برند صبا

باتری یو پی اس چه کاربردهایی دارد؟ باتری UPS صبا چه مشخصاتی دارد؟ عمر مفید باتری 65 میلی‌آمپر ساعت یو پی اس چقدر است؟ بهترین باتری یو پی اس کدام است؟

در زمان خرید باتری یو پی اس اولین چیزی که ذهنتان را به خود مشغول می‌کند این است که کدام برند از یو پی اس بهتر خواهد بود. مهم نیست شما از برند خارجی استفاده می‌کنید یا خارجی چیزی که در هنگام خرید باتری اهمیت بیشتری دارد کیفیت و میزان ولتاژ و آمپر آن است. در این میان باتری ups صبا یکی از انواع باتری‌های صنعتی بوده و برای کاربردهای الکترونیکی خاصی از آن استفاده می‌کنند.

یو پی اس چیست؟

یو پی اس سیستمی است که مجهز به مدار هوشمند قطع و وصل بوده و در هنگام قطع برق انرژی حاصل از باتری را در کسری از ثانیه به‌صورت اتوماتیک وارد مدار می‌کند تا باانرژی که در باتری ذخیره شده برق موردنیاز شما را به مدت 2 تا 4 و حتی در برخی مواقع تا 8 ساعت تأمین خواهد کرد.

سیستم‌های که به این تأمین انرژی بدون وقفه نیاز دارند شامل: مراکز نظامی، ایمنی و حفاظتی، مخابرات، آزمایشگاهی و پزشکی، بانک‌ها، سرورها و دیتا سنترها هستند. در واقع هدف از این انرژی دادن زمان بیشتر به کاربر در هنگام قطع برق منبع اصلی برای انجام دو کار اصلی و مهم خواهد بود:

 • خاموش‌کردن تجهیزات و کامپیوتر برای جلوگیری از آسیب
 • ذخیره و ایجاد بک‌آپ برای انجام‌دادن کارهایتان

پس استفاده از باتری یو پی اس علاوه بر اینکه از دستگاه‌های متصل به آن محافظت می‌کند در برابر خرابی‌های ناشی از نوسانات برق و حفاظت از اطلاعات دستگاه‌ها نیز کمک خواهد کرد. در زمان قطع برق از ایجاد وقفه در آن جلوگیری کرده و انرژی موردنیاز آنها را تأمین می‌کند.

مزیت‌های باتری یو پی اس

باتری یو پی اس اولین کاری که انجام می‌دهد انرژی ورودی به دستگاه برقی را کنترل می‌کند. در واقع این یک دستگاه پیشرفته است و به‌عنوان محافظ قدرتمند برای تجهیزات برقی عمل کرده و بی‌وقفه بودن آن از مزیت اصلی این باتری به‌حساب می‌آید. به‌عنوان‌مثال اگر در اتاق عمل بیمارستان یک‌لحظه جریان برق قطع شود می‌تواند آسیب‌های جدی را به دنبال داشته باشد.

فواید باتری ups
ups ایمنی لازم در برابر اختلالات برقی را به وجود می آورد

پس نیاز به این نوع باتری به‌شدت احساس می‌شود تا از این آسیب‌های احتمالی جلوگیری کرد. باتری UPS صبا مطمئناً گزینه‌ای بسیار مناسب برای تأمین انرژی برق در هنگام قطع شدن آن است. مزیت دیگر این باتری کارکردن با ولتاژ پایین بوده که همین باعث کاهش مصرف انرژی می‌شود. همچنین امکان ترکیب آنها با تجهیزات اتوماسیون صنعتی و هوشمندسازی درب پارکینگ و ساختمان وجود دارد. این محصول در توان‌های مختلفی هم تولید و در دسترس کاربران قرار گرفته است.

نمایندگی باتری یو پی اس صبا باتری

باتری یو پی اس صبا باتری به‌خاطر حفظ قدرت ثابت خود مهم بوده و یک منبع تغذیه بدون وقفه است. این باتری برای چندین مورد گوناگون استفاده می‌شود. طراحی اصلی باتری یو پی اس بدین صورت است که از پوشاندن تجهیزات در هنگام قطع شدن برق تا قبل از وصل شدن دوباره آن از این تجهیزات پشتیبانی می‌کند و همچنان فعالیت خواهند داشت.

باتری UPS صبا برای مکان‌های مورداستفاده قرارمی گیرد که حتی یک ثانیه نداشتن برق هم به سیستم آنجا آسیب جدی وارد خواهد کرد. این باتری‌ها در مراکز داده و رایانه‌ها استفاده می‌شود تا در صورت قطع شدن برق هیچ‌گونه اطلاعاتی از بین نرود. نمایندگی باتری یو پی اس باتری صبا این اطمینان را به شما خواهد داد که تمام محصولاتشان با سطح کیفیت بالا در اختیار مشتریان قرار بگیرد.

چرا که صبا باتری یکی از معتبرترین بزرگ‌ترین کارخانه‌های تولید بوده و از بهترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و مرغوب‌ترین مواد اولیه برای ساخت این محصول استفاده می‌کنند.

اصلی‌ترین کاربرد باتری یو پی اس صبا

مهم‌ترین و اصلی‌ترین کاربردی که باتری UPS صبا برعهده دارد مراقبت و محافظت از سیستم‌ها در برابر آسیبی که در اثر قطع جریان برق و تغییرات ولتاژ اتفاق میفتد. از این باتری بیشتر در سازمان‌های دولتی و خصوصی، ادارات برای محافظت از سیستم‌های کامپیوتری، دستگاه‌های الکترونیکی، دستگاه‌های پرینتر موجود در سازمان‌ها و تجهیزات پزشکی، دیتاسنترها، آزمایشگاه‌ها، مخابرات، صنایع درمانی و پزشکی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

مهم ترین کاربرد ups صبا
استفاده از باتری ups صبا از بروز خطرات و خسارت های احتمالی جلوگیری می کند

همچنین باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که وجود چنین باتری در جلوگیری از صدمات احتمالی و گاهی حتی جبران‌ناپذیر کاربرد دارد. اگر از این باتری‌ها در این مکان‌ها استفاده نشود هزینه‌های هنگفتی را به دنبال خواهد داشت. پس توجه به چنین باتری از اهمیت دوچندانی برخوردار خواهد بود. کاربردهای دیگر باتری یو پی اس صبا را در زیر به آن اشاره می‌کنیم:

 • محافظت در برابر صوت
 • حفاظت در برابر تغییرات ناگهانی ولتاژ
 • در صورت قطع جریان برق تجهیزات الکترونیکی را تغذیه می‌کند
 • در برابر ضعف سیستم برق شهری از تجهیزات محافظت و مراقبت خواهد کرد.

برای نگهداری صحیح از باتری یو پی اس صبا چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

هنگام خرید می‌توانید از نمایندگی باتری یو پی اس باتری صبا مشخصات فنی هرکدام از آن را مشاهده کنید و بهترین نوع را انتخاب نمایید. مشخصات فنی محصول شامل: وزن، عرض، طول، ارتفاع و… بوده که برای هر محصول به‌صورت کامل نوشته شده است.

توصیه های طلایی برای مراقبت از ups صبا
یکی از عوامل طول عمر بیشتر ups صبا محافظت درست از آن است
 • بازدید دوره‌ای از باتری UPS صبا
 • انتخاب کردن باتری و شارژ مناسب
 • مراقبت هنگام جابه‌جایی یو پی اس
 • استفاده از باتری سالم به‌جای باتری اسقاط و فرسوده
 • قراردادن باتری در باکس و محفظه مخصوص آن
 • مراقبت از باتری در برابر گردوغبار
 • محافظت از باتری در مقابل فشار

فروش باتری یو پی اس صبا

یکی از مهم‌ترین اجزای تشکیل‌دهنده دستگاه ups باتری یو پی اس است که تمام فعالیت‌های آن به وجود این باتری وابسته خواهد بود. پس برای فروش باتری یو پی اس صبا بد نیست که اطلاعاتی را راجب آن به دست بیاورید تا بتوانید خریدی مطمئن و به‌صرفه را داشته باشید. قبل از همه اینها باید بدانید که تخصصی‌ترین مراکز فروش باتری UPS صبا بهترین خدمات را ارائه می‌دهند و علاوه بر فروش محصول با کارشناسان خود به پشتیبانی آنلاین محصولات هم می‌پردازند.

خرید باتری یو پی اس صبا

امروزه با پیشرفت تکنولوژی دیگر نیازی نیست برای خرید یک محصول بیرون بروید و هزینه و وقت خود را صرف این موضوع کنید. بلکه کافی است با کمی گشتن در اینترنت و پیداکردن نمایندگی و مراکز فروش باتری یو پی اس صبا سفارش خود را ثبت کنید. وب‌سایت‌های معتبر قابلیت این را دارند که محصول موردنظر شما را در محل تحویل دهند.

همچنین به شما این اطمینان را خواهند داد که برندهای باتری یو پی اس صبا به‌صورت اورجینال و باکیفیت بالا به شما تحویل داده شود. هنگام خرید هم باید به آمپر موردنیاز دستگاه‌ها متصل به یو پی اس در زمان قطعی برق توجه کنید. باتری صبا دارای انواع آمپرها، تکنولوژی و انواع ولتاژها است.

قیمت باتری UPS صبا

در تمامی برندها قیمت باتری یو پی اس به مواردی که در زیر به آن اشاره می‌کنیم بستگی دارد:

 • تاریخ تولید باتری
 • سطح کیفیت آن
 • قیمت جهانی سرب
 • طول عمر باتری
 • تکنولوژی تولید باتری ups
نرخ ups صبا
استفاده از مواد اولیه مرغوب تاثیر مستقیم برقیمت ups دارد

تمامی موارد بالا در قیمت باتری ups صبا تأثیرگذار خواهد بود. این باتری در کارخانه صبا با بالاترین سطح کیفیت، تکنولوژی تولید جدید و طول عمر بالا تولید می‌شود. همچنین این باتری با تاریخ تولید جدید و قیمت بسیار مناسب در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. یکی از اصلی‌ترین مواد در تولید باتری صبا فلز سرب بوده که برای تولید صفحات سربی باتری به کار می‌رود و قیمتی جهانی دارد. با کم‌وزیاد شدن قیمت فلز سرب روی قیمت باتری یو پی اس صبا نیز تأثیر مستقیم خواهد گذاشت.

به‌طورکلی تمامی مواد اولیه در تولید این محصول روی قیمت آن مؤثر خواهد بود. پس اگر مواد اولیه باکیفیت باشد هزینه تولید باتری صبا یو پی اس نیز افزایش پیدا می‌کند. اما باوجود تمام این شرایط می‌توانید انتظار یک محصول با طول عمر بالا و عملکرد فوق‌العاده را داشته باشید.

باتری یو پی اس صبا را چرا باید در محل خنک نگهداری کرد؟

اگر دمای اطراف باتری بالا باشد واکنش‌های شیمیایی که در داخل باتری انجام می‌شود سرعتی بیش از سرعت استاندارد خواهند داشت و همین باعث آسیب رساندن به باتری یو پی اس می‌شود.

باتری 12 ولت 7 آمپر صبا باتری

باتری یو پی اس صبا باتری 12 ولت در بازار با وزن 2.2 کیلوگرم با مقاومت بالایی که دارد به فروش می‌رسد. این باتری دارای بدنه مقاوم و مستحکم بوده و جنس آن ABS پلاستیکی است. باتری 12 ولت 7 آمپر صبا باتری برای سیستم‌های مخابراتی، نیروگاه هسته‌ای، سیستم‌های امنیتی، سیستم‌های برق اضطراری، تجهیزات پزشکی و تجهیزات کنترلی کاربرد دارد.

یو پی اس 12ولت صبا و ویژگی های آن
باتری 12 ولت صبا یکی از کاربردی ترین باتری های موجود در بازار است

این باتری دارای مقاومت داخلی 20 اهم و ظرفیت 7 آمپرساعت و 12 ولت است. همچنین بی‌نیاز از سرویس و نگهداری بوده و عملکرد مناسبی در محدوده وسیع حرارتی داشته و قابلیت عدم تولید گاز خورنده، عدم نشتی الکترولیت و جریان دشارژ داخلی را خواهد داشت.

جمع‌بندی

برای خرید باتری یو پی اس صبا می‌توانید باکیفیت‌ترین در کنار تاریخ روز و قیمت مناسب را از نمایندگی‌های معتبر صبا باتری را سفارش دهید و با بهترین کیفیت آن را تحویل بگیرید. این سایت‌ها باتری‌های خود را به‌صورت مستقیم و بدون واسطه به مشتریان خود عرضه می‌کنند.

همچنین در صورت داشتن هرگونه سؤالی می‌توانید با مشاورین تماس گرفته و مشکل و یا سؤال خود را با متخصصین این حوزه در میان بگذارید. باتری 65 آمپر صبا را نیز با گارانتی، تاریخ تولید جدید و بسته‌بندی کارخانه در صورت نیاز سفارش دهید. پس هر نوع باتری یو پی اس صبا را که بخواهید به‌راحتی و با بهترین کیفیت می‌توانید خریداری کنید.

مقالات مشابه

یو پی اس آسانسور و کاربرد های آن

باتری UPS آسانسور

باتری یوپی‌اس آسانسور چیست؟ قیمت باتری ups چقدر است؟ خرید باتری آسانسور چه مزایایی دارد؟ باتری یوپی‌اس آسانسور چه...
کاربرد های ups کرکره برقی

باتری ups کرکره برقی

باتری یوپی‌اس کرکره برقی چه کاربردی دارد؟ قیمت یوپی‌اس برای کرکره برقی چقدر است؟ چه ضرورتی دارد که برای...
ups های برند صبا

باتری یو پی اس صبا

باتری یو پی اس چه کاربردهایی دارد؟ باتری UPS صبا چه مشخصاتی دارد؟ عمر مفید باتری 65 میلی‌آمپر ساعت...
بررسی ups درب های برقی

باطری UPS درب برقی

آیا برای شما هم این اتفاق پیش آمده زمانی که بخواهید خودرو خود را از پارکینگ خارج کنید، برق...
باتری های یو پی اس کهنه

باتری فرسوده ups

تابه‌حال به دنیای بدون باطری فکر کرده‌اید؟ حتی تصور آن مشکل به‌ نظر می‌رسد! انواع مختلف باطری‌ها در هر...
فرق بین باتری ups و باتری ماشین

تفاوت باتری ماشین و ups

شاید برای برخی افراد که از باتری یو پی اس استفاده می‌کنند، تفاوت باتری ماشین و ups مشخص نباشد...
خرابی باتری ups و علائم آ«

علائم خرابي باتري يو پي اس

يو پي اس، يك منبع تغذیه بدون وقفه است و خرابي باتري، يكي از مشكلات رايج در اين دستگاه...
معرفی یو پی اس 5kva

قیمت ups 5kva

یو پی اس ها انواع و اندازه‌های مختلفی دارند. برخی از آن‌ها تا 500 کاوا نیروی الکتریسیته را ذخیره...
باتری ups برای کولر گازی

معرفی یو پی اس برای کولر گازی

اگر در یک منطقه گرمسیر زندگی می‌کنید که برای فرار از گرما تنها به کولرهای گازی متکی هستید یا...
یو پی اس برای تجهیزات روشنایی

فرار از تاریکی با یو پی اس برای تجهیزات و سیستم های روشنایی

حتماً تاکنون اتفاق افتاده است که در یک مکان عمومی همچون راهرو، پارکینگ و ساختمان‌های تجاری کوچک باشید و...

دسته بندی محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ایمن یو پی اس

گروه مهندسی ایمن یو پی اس مشاور و تامین کننده تجهیزات برق اضطراری در تهران , مشهد و سایر شهرها

نماد و مجوزها

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه