مجله

یوپی اس » مجله » باطری UPS درب برقی

باطری UPS درب برقی

بررسی ups درب های برقی

آیا برای شما هم این اتفاق پیش آمده زمانی که بخواهید خودرو خود را از پارکینگ خارج کنید، برق قطع شده باشد؟ این اتفاق با آمدن فصل گرما و قطعی مکرر برق ممکن است برای شما هم رخ دهد. ان وقت مجبور هستید از زنجیر تعبیه شده در قسمت فوقانی درب برقی برای بالا بردن کرکره برقی استفاده کنید؛ اما این کار آن قدرها هم آسان نیست. خرید باطری UPS درب برقی راه‌حل بهتر و آسان‌تری به نظر می‌رسد. با استفاده از یک باطری UPS درب برقی، در زمان قطعی برق نیروی لازم برای بالا بردن کرکره تامین خواهد شد و شما بدون هیچ زحمت و نگرانی می‌توانید خودرو خود را خارج کنید. با ایمن یو پی اس همراه باشید تا بیشتر با باطری UPS درب برقی آشنا شویم.

باطری UPS درب برقی چیست؟

در اصل UPS یا باطری پشتیبان، یک واحد باتری کوچک و 12 ولتی است که درب بازکن هنگام قطعی برق از آن استفاده می‌کند. استفاده از باتری UPS درب برقی باعث صرفه جویی در زمان و انرژی شما می‌شود و برای بیرون آوردن یا ورود ماشین شما به پارکینگ در هنگام قطعی برق، انرژی لازم را برای به حرکت درآوردن موتور کرکره برقی تامین می‌کند.

چرا باید روی باطری UPS درب برقی سرمایه‌گذاری کنید؟

با قطع برق، درب بازکن‌ها کار نمی‌کنند و سازندگان کرکره‌های برقی، با ساخت طیف گسترده‌تری از سیستم‌ها که از همان ابتدا عملکرد باتری پشتیبان را شامل می‌شود، این مشکل را حل کرده‌اند. به این فکر کنید که اگر برق قطع شود و تنها راه ورود از طریق درب پارکینگ باشد، چگونه وارد پارکینگ خود خواهید شد؟ اگر از خود می‌پرسید که آیا خرید باطری UPS درب برقی برای کرکره برقی ایده‌ای هوشمندانه است یا خیر، پاسخ مثبت است. اهمیت این موضوع به ویژه هنگامی که به طور منظم با قطعی برق سروکار داشته باشید، آشکار می‌شود.

اهمیت باطری UPS درب های  برقی
بعد از نصب ups می توان بدون هرگونه نگرانی جریان برق موردنیاز کرکره برقی را تامین کرد

توجه داشته باشید که وزن کرکره‌های برقی زیاد است و بدیهی است که شما نمی‌توانید آن را به راحتی بلند کنید. باطری UPS درب برقی، یا در محفظه موتور تعبیه شده و یا نزدیک به موتور نصب می‌شود. این باتری‌ها دارای قدرت کافی برای باز و بسته کردن درب حدود 20 بار قبل از نیاز به شارژ هستند. همچنین پس از خالی شدن باتری، شارژ مجدد آن حدود چهار ساعت و نیم طول خواهد کشید.

ویژگی‌های کلیدی باطری UPS درب برقی

فواید باتری ups درب برقی
ups ها هنگام قطعی برق از انرژی ذخیره شده در باتری برای کار کردن درب های برقی استفاده نمایید

یک باطری UPS درب برقی کاملا شارژ شده می‌تواند 24 ساعت انرژی لازم برای کار تا 20 چرخه باز و بسته شدن کامل را تامین کند. شارژ کامل باطری UPS درب برقی 4 الی 5 ساعت طول می‌کشد و بسته به مدل باطری UPS درب برقی که استفاده می‌کنید، ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد.

قیمت یو پی اس درب برقی

اگر می‌خواهید یک باطری UPS درب برقی به کرکره برقی فعلی خود اضافه کنید، بسته به مارک باطری UPS درب برقی، ظرفیت و دیگر عوامل بودجه مورد نیاز شما متفاوت خواهد بود. در وبسایت ایمن یو پی اس ، اطلاعات جامع و به‌روز انواع یو پی اس درب برقی در اختیار شما قرار می‌گیرد تا پیش از نهایی کردن خرید، بررسی‌های لازم را انجام دهید.

مزایای باطری UPS درب برقی

کرکره برقی وسیله‌ای برای زندگی راحت است که زندگی را به طور کلی آسان‌تر می‌کند. این لوازم خانه شما را ایمن‌تر و کارآمدتر می‌کنند؛ با این حال، اگر برق قطع شود، درب بازکن شما مانند تمام سیستم‌های الکتریکی دیگر خانه نمی‌تواند کار خود را انجام دهد. سیستم‌های برق کمکی، مانند ژنراتورها و سیستم‌های پشتیبان باتری، می‌توانند به رفع این مشکل کمک کنند.

ویژگی های یو پی اس درب برقی چیست
اصلی ترین بخش درب برقی موتور گرداننده است که ups از آن محافظت می کند

راه‌اندازی ژنراتورها می‌تواند پیچیده و نگهداری آن‌ها هزینه‌بر باشد. آن‌ها اغلب به نوعی سوخت قابل احتراق نیاز دارند که ذخیره آن در پارکینگ شما خطرناک است. ژنراتورها اغلب برای تامین برق تعدادی از سیستم‌های اصلی در داخل خانه شما طراحی می‌شوند که می‌تواند منجر به بارگذاری بیش از حد مدار یا خرابی وسایل شود.

پشتیبان‌گیری از باطری UPS درب برقی به عنوان یک سیستم بدون نقص طراحی شده است. واحدهای پشتیبان باطری UPS درب برقی دارای قابلیت راه اندازی ساده و بدون استفاده از هیچ نوع سوخت قابل احتراق هستند. هر باتری پشتیبان دارای انرژی ذخیره شده کافی برای استفاده چندگانه از وسیله است و آن را به یک سیستم پشتیبان بسیار مقرون به صرفه تبدیل می‌کند. باطری UPS درب برقی عمر مفید طولانی و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری دارد و از طریق کابل متصل به کرکره برقی شارژ می‌شود.

خرید باطری UPS درب برقی از ایمن یو پی اس

با اینکه اکثر درهای برقی دارای زنجیر برای استفاده در مواقع قطعی برق هستند و به همین علت تصور می‌شود که نیازی به خرید باطری UPS درب برقی نیست، اما اگر خودتان قادر به باز کردن درب به صورت دستی نیستید و می‌خواهید حتی در صورت قطعی برق درب باز شود، لازم است اقدام به خرید باطری UPS درب برقی کنید.

خرید ups معتبر از ایمن یو پی اس
باتری ups با قیمت عالی در ایمن یو پی اس

همان طور که گفته شد، خرید باطری UPS درب برقی مزایای زیادی دارد. برای پیدا کردن گزینه مناسب خود با کارشناسان تیم ایمن یو پی اس تماس بگیرید. این تیم حرفه‌ای با در نظر گرفتن بودجه و نیازهایتان، شما را در انتخاب باطری UPS درب برقی مناسب همراهی می‌کنند.

مقالات مشابه

یو پی اس آسانسور و کاربرد های آن

باتری UPS آسانسور

باتری یوپی‌اس آسانسور چیست؟ قیمت باتری ups چقدر است؟ خرید باتری آسانسور چه مزایایی دارد؟ باتری یوپی‌اس آسانسور چه...
کاربرد های ups کرکره برقی

باتری ups کرکره برقی

باتری یوپی‌اس کرکره برقی چه کاربردی دارد؟ قیمت یوپی‌اس برای کرکره برقی چقدر است؟ چه ضرورتی دارد که برای...
ups های برند صبا

باتری یو پی اس صبا

باتری یو پی اس چه کاربردهایی دارد؟ باتری UPS صبا چه مشخصاتی دارد؟ عمر مفید باتری 65 میلی‌آمپر ساعت...
بررسی ups درب های برقی

باطری UPS درب برقی

آیا برای شما هم این اتفاق پیش آمده زمانی که بخواهید خودرو خود را از پارکینگ خارج کنید، برق...
باتری های یو پی اس کهنه

باتری فرسوده ups

تابه‌حال به دنیای بدون باطری فکر کرده‌اید؟ حتی تصور آن مشکل به‌ نظر می‌رسد! انواع مختلف باطری‌ها در هر...
فرق بین باتری ups و باتری ماشین

تفاوت باتری ماشین و ups

شاید برای برخی افراد که از باتری یو پی اس استفاده می‌کنند، تفاوت باتری ماشین و ups مشخص نباشد...
خرابی باتری ups و علائم آ«

علائم خرابي باتري يو پي اس

يو پي اس، يك منبع تغذیه بدون وقفه است و خرابي باتري، يكي از مشكلات رايج در اين دستگاه...
معرفی یو پی اس 5kva

قیمت ups 5kva

یو پی اس ها انواع و اندازه‌های مختلفی دارند. برخی از آن‌ها تا 500 کاوا نیروی الکتریسیته را ذخیره...
باتری ups برای کولر گازی

معرفی یو پی اس برای کولر گازی

اگر در یک منطقه گرمسیر زندگی می‌کنید که برای فرار از گرما تنها به کولرهای گازی متکی هستید یا...
یو پی اس برای تجهیزات روشنایی

فرار از تاریکی با یو پی اس برای تجهیزات و سیستم های روشنایی

حتماً تاکنون اتفاق افتاده است که در یک مکان عمومی همچون راهرو، پارکینگ و ساختمان‌های تجاری کوچک باشید و...

دسته بندی محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ایمن یو پی اس

گروه مهندسی ایمن یو پی اس مشاور و تامین کننده تجهیزات برق اضطراری در تهران , مشهد و سایر شهرها

نماد و مجوزها

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه